W jaki sposób zakodować styl, aby działał na każdej rozdzielczości?

Błąd   Założony przez  matajas1.

wersja skryptu MyBB:1.6.12
adres forum: http://mati-web.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Witam !

Powoli próbuję zakodować swój styl, lecz mówiono mi, że na innej rozdzielczość wszystko co zakodowałem wygląda źle.
Ja mam ustawioną rozdzielczość na 1280x1024 i u mnie wygląda wszystko fajnie:

[Obrazek: vrcbnu.jpg]

U innych z inną rozdzielczością wszystko się rozjeżdza, da się to jeszcze naprawić ?
DarK15 napisał 08.02.2014, 20:23:
Kolego, przejrzałem sobie Twoją historię ostrzeżeń. Do jakiego doszedłem wniosku? Ano do takiego, że Ty się chyba nigdy nie nauczysz POPRAWNIE TYTUŁOWAĆ WĄTKI. Dostałeś ponad rok temu dwa ostrzeżenia za niepoprawne tytułowanie + 2 warny za lekceważenie upomnień moderatorskich 2 lata temu. Dziś niestety znowu otrzymujesz ostrzeżenie. Wysokie, bo aż +50% za brak reakcji na upomnienia. Jesteś tak długo na forum, że nawet nie czytając zasad powinieneś je znać. Przykro mi.
Podam link, choć wątpię, że go nawet otworzysz:
[Obrazek: modnotice_howto.png]
U mnie na 1920x1080 minimalnie się różni. Panel logowania jest w innym miejscu (na środku strony).

   

Zalecam ci zmienić w klasie:

#cssmenu ul { 

tą linijkę:

background#092e52 url(/images/menu.png) top left no-repeat; 

na tą:

background#092e52 url(/images/menu.png) top left repeat; 

Wtedy menu będzie ładniej wyglądać na innych rozdzielczościach. Dodatkowo minimalnie zwiększyłbym tło w panelu logowania. W dół o jakieś 5px. Bo za mała przerwa jest na dole między przyciskami.
Pomoc poza forum - odpłatnie.
Ok w takim wypadku menu będzie ładnie wyglądać a co zresztą ? Da się zrobić tak, żeby tak samo wyglądało u Ciebie jak i u mnie ?
W divie panel_login, dodaj:
float: right;

O jakiś margines od prawej (jak tam chcesz).



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości