usunięcie tekstu login z nagłówka.

Założony przez  Hades.

wersja skryptu MyBB:1.6.12
adres forum:mamhopla.com.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Gdzie znajdę akapit odpowiedzialny za poniższy tekst.?

Witam.
Czy mogę prosić o podpowiedź?
Gdzie znajdę źródło aby móc wykasować z widoku strony głównej tekst widoczny w nagłówku, znajdujący się na poniższym screenie?

Z góry dziękuję za pomoc.

[Obrazek: 5999d5458b0f424cm.jpg]
ACP -> Style i Szablony -> Szablony -> Twój_Szablon -> Nagłówek -> header_welcomeblock_member/header
Style i szablony -> Szablony -> Twój szablon -> header_welcomeblock_member

Trafiam, że tutaj.
no i właśnie tu problem.
Tak wygląda szablon header_welcomeblock_member:
{$lang->welcome_back} (<a href="{$mybb->settings['bburl']}/usercp.php"><strong>{$lang->welcome_usercp}</strong></a>{$modcplink}{$admincplink} &mdash; <a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=logout&amp;logoutkey={$mybb->user['logoutkey']}">{$lang->welcome_logout}</a>)<br />
<a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php?action=getdaily"></a><!-- UNREADPOSTS_LINK --><strong>{$unreadreports}</strong> | <a href="{$mybb->settings['bburl']}/private.php">{$lang->welcome_pms}</a> {$lang->welcome_pms_usage}
<table align="left">
<tr><td>{$lang->avatar}</td>
</tr>
<tr><td class="tcat"><span class="smalltext"><strong>{$lang->username}</strong></span></td>
</tr></table>

I za nic nie mogę znaleźć kodu odpowiadającego za tekst "Login" i tylko ten tekst.
jak widać na screenie jest on nie dość, że dziwnie ułożony to i wogóle dla mnie nie potrzebny.
No to zobacz
header_welcomeblock_member_admin
header_welcomeblock_member_moderator
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
taka sama sytuacja
header_welcomeblock_member_admin
&mdash;<a href="{$mybb->settings['bburl']}/{$config['admin_dir']}/index.php">{$lang->welcome_admin}</a>

header_welcomeblock_member_moderator
&mdash; <a href="{$mybb->settings['bburl']}/modcp.php">{$lang->welcome_modcp}</a>
Daj jakieś passy do konta, żeby podejrzeć kod.
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Przecież w tej części kodu masz zmienną, która odpowiada za Login::
<tr><td class="tcat"><span class="smalltext"><strong>{$lang->username}</strong></span></td>
</
tr

header_welcomeblock_member.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
I chyba to jest po prostu niepotrzebne. Tak mi się wydaje.
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości