Znikająca stopka.

Założony przez  alwaj123.

wersja skryptu MyBB: 1.6.11
adres forum: www.wl-hb.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Posiadam ten oto styl ( http://finer-gaby.deviantart.com/art/MyB...-394977492 ) ma on boczne slidery. Po dodaniu dwóch jest spoko, natomiast gdy dodaje kolejny dodaje go normalnie jednakże znika stopka forum. Zupelnie tak jakby się nie mieściło chociaż miejsca jest full. Czy ktoś wie gdzie może tkwić problem? Możliwe, że gdzieś w css jest jakaś deklaracja o wielkości jednak nic tam się nie doszukałem. Proszę o pilną pomoc :(.
Otwórz forum i dodaj ten "trzeci" byśmy mogli zobaczyć jak to wygląda.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Okej już dodaje, momencik :).

Ktoś wie? :c
Nie widze problemu, albo nie wiem o co chodzi.

Chcesz dodać kolejny box do panelu bocznego?

Może po prostu jest jakiś błąd w kodzie, który wpisujesz. Może coś się zamyka, niedociągnięcie etc.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
(27.01.2014, 23:12)Snake_ napisał(a): Może po prostu jest jakiś błąd w kodzie, który wpisujesz. Może coś się zamyka, niedociągnięcie etc.
Tak, a dokładniej był to niedomknięty tag <iframe> w kodzie trzeciego box-a, który był wklejany.
Za moment sprawdzę i dam znać, chociaż nie wydaje mi się, abym to przeoczył bo sprawdzałem to x3 ;/

No to wyszedłem na totalnego idiotę....... Nwm jakim cudem ehh.. Dziękuję bardzo bardzo za pomoc. Obydwu panom wyżej :).



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości