Spolszczenie Buy Credit

Szukam  Założony przez  juhas.

Wersja tłumaczenia:1611
Wersja MyBB:
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

Czy jest jakieś spolszczenie BuyCredit chodzi o angielskie zdania przy zakupie
np.
If you are going to send a SMS with the message "67565f56f5x1" (without quotes) followed by your username on this forum (as it is), to the short number 0, you will receive in exchange for 0 euro (+ 24% TVA) a number of Points equal with the amount specified in right side. After a purchase you will instantly receive all items.
Zobacz plik w załączniku. Oczywiście nie ukrywam, że nie jest napisane perfekcyjnie, bo w sumie to nie wiem do czego, która opcja służy.

Fajnie by było, gdybyś sam przetestował te spolszczenie i powiedział co nie tak, gdzie zły tekst, nie używałem nigdy tego pluginu.


Załączone pliki
  2710-1302519412-Buy Credit v1.0 BETA.rar (Rozmiar: 50,22 KB / Pobrań: 253)
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Up to jest spolszczenie ?
No tak. Cała paczka. Prawie w każdym pliku zmieniałem coś, więc każdy musisz wgrać od nowa na serwer.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
wgrałem ale to nie rozwiązuje problemu tego jak i z konfiguracją
1. W paczce masz plik lang, zamiast do english, do polish.

Po za tym dezaktywuj potem aktywuj plugin, bo wydaje mi się, że spolszczyłem te zdania.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
ok teraz jest tak
Jeśli masz zamiar wysłać SMS z wiadomością "TXT" (bez cudzysłowia) następnie nazwa użytkownika na tym forum (Jak to?), na krótki numer 7268, otrzymasz wzamian za 2 euro (+ 24% TVA) liczba Zarabiaki równa się kwoty określonej w prawym boku. Po zakupie można natychmiast otrzymać wszystkie przedmioty.
Sms Value to jest napewno ile płacisz za SMS tylko nie da się ustawić więcej niz 1 cyfrę gdy sms kosztuje 2.46
No tak... Skopiowałem z translatora, a nie poprawiłem na właściwe. Te uroki translatora. Przepraszam.
Sobie już zmień na właściwe zdanie (przetłumacz sobie).

ACP → Konfiguracja → Języki → polski → po prawej Opcje → Edytuj zmienne językowe → na liście odszukaj nazwę pliku i po prawej masz Edytuj. Znajdź tam ten tekst i sobie zmień.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Ok juz pozmieniałem tylko jeszcze ten Sms Value ciągle pisze tak 2 euro (+ 24% TVA) to koszt SMS a chcę ustawić 2,46 PLN

@edit z Euro sobie poradziłem



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości