Zmiana kolorów

Założony przez  aggresion.

wersja skryptu MyBB: 1.6.11
adres forum: przerabiam u siebie na kompie
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

[Obrazek: 99215744614078594551.png]
A więc nie widać tekstu na tych wysuwanych np. "Rozmiar tekstu" Oraz w polu pisania gdy skończymy pisać i klikniemy w coś innego to tekst wtapia się w tło. Jak mogę zmienić te kolory czcionek?
Było setko razy, najpierw to, potem FTP / jscripts / editor_themes / default / stylesheets.css i wystylizuj sobie klasy, które wcześniej zbadasz.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Okej zostało mi jeszcze tylko te okienko do wpisywania tekstu,mam coś takiego

<div style="clear: both; height: 311px; width: 466px;" czcolor-16777215="1">
        <textarea id="message_new" cols="70" rows="20" name="message_new" style="height: 311px; width: 466px;" tabindex="2" czcolor-5592405="1" czcolor-592137="1" czcolor-4276545="1"></textarea>
    </div>

</div>

ale "message_new" nie ma w tym pliku
To też w CSS w tym pliku zrobisz chyba. Klasa to textarea chyba. Masz tam background.

A jesli tam nie ma to powinieneś mieć w global.css
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
zmieniłem w global.css i nic się nie zmieniło.
Adres do forum + konto testowe.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
ds-dm.pl


tester
test123
Aaa... chodzi Ci o kolor czcionki, więc w global.css → textarea → color: #555; zmień sobie.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Dzięki



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości