Problem z edycją stylu Carbon

Założony przez  Saymo0n.

wersja skryptu MyBB: 1.6.9
adres forum: Gamefrag.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Problem polega na tym że edytując szablon index bądź header (nie wiem jak z innymi szablonami) nic nam się nie zmienia, tzn. dodamy nowy nagłówek ale on się nie pojawi. Ostatnio chciałem usunąć z mojego panelu bocznego tabelę "społeczność" lecz dziwnym trafem NIE MA JEJ w index. Proszę o pomoc, gdyby ktoś nie rozumiał mogę bardziej wyjaśnić, na ssach zobaczycie że na stronie głównej jest społeczność a w index jej nie ma ;/ Nic się nie da zmienić, gdy coś zedytujemy i damy zapisz to dalej jest tak samo jak było ;/ PROSZE O POMOC!

[Obrazek: 4124619617.jpg]


[Obrazek: 2995214117.jpg]
Sepowaty napisał 24.01.2014, 21:43:
Nie wytłuszcza się całej treści!
Poprawiam tytuł wątku.
Pokaż ten szablon
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
sprawdź przez przeglądarkę Chrome
Ta SPOŁECZNOŚĆ jest w drugim table
[Obrazek: hy-lodkppocfwlcuqhoklrv.jpg]
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
(24.01.2014, 21:07)SLAVOO napisał(a): Pokaż ten szablon

Jest to troszke zedytowany Carbon by baszar

Cytat:Ta SPOŁECZNOŚĆ jest w drugim table
[Obrazek: hy-lodkppocfwlcuqhoklrv.jpg]

To jest do kontaktu, to co zaznaczyłeś to jest do mojego GG.

Cytat:sprawdź przez przeglądarkę Chrome

Spróbowałem, dalej to samo.

Dodam, że inne style działają tylko ten Carbon. Kolega coś mówił, że ktoś jakieś klasy pozmieniał ale on sam do końca nie wiedział a ja tym bardziej. Proszę o pomoc
To co zaznaczyłem to Społeczność. Jak się usunie ten węzeł to napis znika, sprawdziłem.


I kolejny błąd masz:
[Obrazek: ff-elbgeayiavfntbtejuhs.jpg]
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Ślepy mógłbym być ale wyszukiwarka nie kłamie, nie ma w index Społeczność ani podwojonego Top Shouters. A jak chciałem usunąć cały kontakt to nic się nie działo - dalej to samo było

[Obrazek: 4566009059.jpg]

Proszę tutaj macie cały mój index:

<html>
<head>
<title>{$mybb->settings['bbname']}</title>
{$headerinclude}
<script type="/javascript">
<!--
    lang.no_new_posts = "{$lang->no_new_posts}";
    lang.click_mark_read = "{$lang->click_mark_read}";
// -->
</script>
</head>
<body>
{$header}{$serversboard}


<div class="bannerystrglowna">
<table width="70%" align="center">
<tr>
<center>




</center>
</tr>
</table>
</div>
<br>


<div class="sidebar" style="float: right;width: 23%;">





<table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}" cellpadding="{$theme['tablespace']}" style="width: 100%; border-left: 1px solid #393939; border-right: 1px solid #393939; border-bottom: 1px solid #393939;">
    <tr>
    <td  class="tcat">
    <b>Kontakt</b>
    </td>
    </tr>
    <tr>
    <td style="background: #1a1a1a; padding: 6px; text-shadow: rgba(0, 0, 0, 0.804) 0px -1px 0px; color: #eeeeee; font-size: 11px; font-weight: 700; ">
<span style="text-shadow: 1px 1px 10px #FF0000; color: #FF0000; font-weight: bold"><strong><b><center>Administratorzy:</center></strong></span></b>
<span style="text-shadow: 1px 1px 10px #FF0000; color: #FF0000; font-weight: bold"><strong><center>[F]uck</strong></span> GG: 46978466</center>
<span style="text-shadow: 1px 1px 10px #FF0000; color: #FF0000; font-weight: bold"><strong><center>RemiKs</strong></span> GG: 10817055</center>
<span style="text-shadow: 1px 1px 10px #0614c7; color: #101FE5; font-weight: bold"><center><strong>Junior Admini:</strong></span></center>
<span style="text-shadow: 1px 1px 10px #ff7e00; color: #ff7e00; font-weight: bold"><center><strong>SparK</strong></span> GG: 49244159</center>

    </td>
    </tr>
</table>
            <table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}" cellpadding="{$theme['tablespace']}" style="width: 100%; border-left: 1px solid #393939; border-right: 1px solid #393939; border-bottom: 1px solid #393939;">
            <tbody><tr>
            <strong>
            <td  class="tcat">
            Najnowsze tematy
            </strong></td>
            </tr>
            {$topstats_last_threads_row}
            </tbody></table>
&nbsp;

            <table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}" cellpadding="{$theme['tablespace']}" style="width: 100%; border-left: 1px solid #393939; border-right: 1px solid #393939; border-bottom: 1px solid #393939;">
            <tbody><tr>
            <strong>
            <td  class="tcat">
            Top 5 spamerów
            </strong></td>
            </tr>
            {$topstats_posters_row}
            </tbody></table>
&nbsp;

            <table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}" cellpadding="{$theme['tablespace']}" style="width: 100%; border-left: 1px solid #393939; border-right: 1px solid #393939; border-bottom: 1px solid #393939;">
            <tbody><tr>
            <strong>
            <td  class="tcat">
            Top 5 reputacji
            </strong></td>
            </tr>
            {$topstats_reputation_row}
            </tbody></table>
&nbsp;

            <table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}" cellpadding="{$theme['tablespace']}" style="width: 100%; border-left: 1px solid #393939; border-right: 1px solid #393939; border-bottom: 1px solid #393939;">
            <tbody><tr>
            <strong>
            <td  class="tcat">
            Top 5 uzależnionych
            </strong></td>
            </tr>
            {$topstats_online_row}
            </tbody></table>
&nbsp;











</div>
<div class="forums" style="float: left;width: 76%;">
<div id="index_forums">{$forums}



<table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}" cellpadding="{$theme['tablespace']}" class="tborder">
<tr>

</tr>
<tr id="shoutbox_e">
</tr>
</table>
{$dvz_shoutbox} <br></div>
</div>
<br class="clearboth">
{$boardstats}

{$footer}
</body>
</html>
W takim razie kod musi być dodawany dynamicznie gdzieś, np przez jakiś plugin, bo faktycznie tego wpisu tutaj nie widać.
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Co proponujesz? Można wiedzieć jaki może być to plugin/plik?
A pokaż jakie pluginy masz zainstalowane.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
ForumsIcons (1.1) - off

Subforums In Columns (1.0)

Antyspam Akismet (1.2.2) - off

Dodatki do szablonu (1.0.0)
Plugin dodaje niezbędne dodatki do szablonów stworzonych przez baszara

Default Avatar (1.0)

DVZ Shoutbox (1.0)

Slider Facebook (1.4) - off

Avatary przy ostatnich postach (1.5)

Ostatnie wpisy (1.0.0)

PostRep (1.0.1)

Tytuł reputacji (1.2.0)

Forum Ikony (2.0)

Kolorowe nicki (1.8)

Statystyki Top (1.3.0)

Top Shouterów (1.3.0)
Dziwne.

Spróbuj po kolei dezaktywować każdy, może to przez Statystyki Top (1.3.0)? Jest już wersja 2.1 w DL na Mybboard.pl.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Dobra, ale miałem cały czas to wszystko zainstalowane, działało elegancko tylko tak z dnia na dzień.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości