Niepoprawny wygląd shoutboxa

Założony przez  Adziowo.

wersja skryptu MyBB: 1.11.6
adres forum: www.Play-Site.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): No to tak mam problem z Shoutboxem. Gdy go wgram to nie wygląda jak np tutaj. Strikersi.pl tylko wygląda tak jak na SS'ie niżej. Moja wersja Shoutboxa i Strikersi jest taka sama więc nie wiem co robię źle. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję

[Obrazek: shoutbox.png]
Sepowaty napisał 24.01.2014, 17:59:
Poprawiam tytuł wątku.
CSS (znajdziesz w pliku style.txt (czy jakoś tak)) dodaj do global.css, lub stwórz nową paczkę o np. nazie shoutbox.css i tam dodaj.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Instalacja
Krok 1. UPLOAD
Wyślij pliki z foldera upload/ do głównego katalogu Twojego forum MyBB.

Krok 2. {$dvz_shoutbox}
W panelu administracyjnym MyBB otwórz szablon index i wstaw zmienną {$dvz_shoutbox} tam, gdzie chcesz wyświetlać panel shoutbox-a, np. zaraz pod {$header} (może być umieszczona gdziekolwiek w systemie szablonów, np. jeśli chcesz aby shoutbox był wyświetlany na każdej podstronie w nagłówku, umieść zmienną na końcu szablonu header).

Krok 3. jQuery
DVZ Shoutbox korzysta z JavaScript-owej bilbioteki jQuery - jeśli nie masz jej już na swoim forum, umieść poniższy kod w szablonie headerinclude:
Kod:
<script type="text/javascript" src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.7.2/jquery.min.js"></script>

Krok 4. Style CSS
W pliku CSS swojego motywu, np. global.css umieść kod CSS shoutbox-a - domyślne wartości znajdują się w pliku STYLES.txt w załączonej paczce.

Krok 5. Instalacja
Zainstaluj plugin DVZ Shoutbox w panelu administracyjnym MyBB.


krok 4
Zrobiłem tak jak napisane w instrukcji STYLES.txt dopisałem do global.css ale dalej to samo...
Mam stworzyć plik shoutbox.css?? Bo ja już nie wiem proszę o pomoc. Może mi ktoś to zrobić?
U mnie wygląd shoutboxa jest normalny.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości