Auto szerokość tła.

Założony przez  sauber94.

wersja skryptu MyBB:
adres forum: advertgame.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Zrobiłem nieruchome menu wraz z logo i panelem rejestracji. Chcę by to wszystko miało białe tło na auto szerokość. Jak widać tło nie pokazuje się po stronie lewej. Jak się z tym uporać?
ADVERTGAME.PL
Spróbuj dodać coś takiego: margin-left: -300px; np.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
To tylko poszerza mi logo wraz z menu na szerokość. Po prawej stronie jest białe tło tylko czego po lewej się nie chce zrobić.
ADVERTGAME.PL
Pomoże ktoś?
ADVERTGAME.PL
Klasa div.banner ma wyglądać tak:

div.banner {
background: #fff;
position: fixed;
width: 1200px;
}
c0nst, kolor już wcześniej miałem ustawiony lecz usunąłem go bo psuje nieco forum. Nie uzyskuje takiego efektu jakiego bym chciał mieć. Sprawdź teraz advertgame.pl

PS: Chcę aby białe tło było na całą szerokość strony. Przy użyciu width: auto; białe tło rozciąga się po prawej stronie a po lewej od menu nie.
ADVERTGAME.PL
ID 'container' ogranicza szerokość do 95% szerokości monitora.
Aby miało 100% musisz wynieść poza 'container' (przenieść nad 'container' klasę 'banner').


I dodać lub zamienić/podmienić.
div.banner {
    background-color: #FFF;
    position: fixed;
    width: 100%;
    height: 70px;
}

.float_left {
    float: left;
    margin-left: 50px;
    width: 9%;
}

.logo {
    width: 65%;
}

.float_right {
    float: left;
    width: 31%;
}

#panel {
    font-family: Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif;
    color: #000000;
    font-size: 12px;
    padding: 8px 0px;
    text-align: right;
    width: 100%;
    margin-top: 42px;
}

#register {
    margin-top: -35px;
}
Radarr zrobiłem jak mi napisałeś, wstawiłem klasę 'banner' przed 'container' i za wiele to nie dało. Poszerzone jest całe forum na szerokość ekranu.
ADVERTGAME.PL
Jak znowu widzę to 'Container' został dodany wewnątrz 'banner'. A tak nie powinno być.
Przykład:
<div class="banner">(zawartość)</div>
<div id="container">(zawartość)</div>

Upewnij się, że 'banner' ma div'a zamykającego go. Podmieniłeś class'y i id'y, które podałem? Bo jak sprawdzam 'banner' to nie ma tam 'width: 100%' tylko 'width: 1200px'.

W zawartośći 'banner' powinno znaleźć się:
<span></span> z klasą: "float_left" i "float_right" i pomiędzy nimi div z klasą 'logo'
Już sobie poradziłem, trzeba było nie co inaczej zrobić, jeżeli ktoś będzie chciał wiedzieć jak to zrobić to proszę pisać.
ADVERTGAME.PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości