Zmiana wyglądu sygnatury, zmiana odstępu - styl Apart Night

Założony przez  TestUserMyBB.

wersja skryptu MyBB:1.6.12
adres forum:teamcraft24.pl/Forum
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):
witam.
Chcę zmienić wygląd sygnatury.
Chodzi mi o to, by sygnatura była odkreślona całą linią, a nie tylko kawałkiem, tak jest jest obecnie:
   

Aktualnie... Strasznie się to prezentuje.

@ Jeśli takie coś jest niemożliwe, to proszę o informację, jak zrobić taki odstęp:
   
w ACP → Style i Szablony → Szablony → Twój szablon → Opis posta → postbit_signature
masz coś takiego:
<hr size="1" width="25%" align="left"
i te 25% zmień na np.: 100%.


Odnośnie tego 2-ego, to w szablonie postbit_classic dodać przez {$post['signature']} parę razy <br />. Ewentualnie na początku postbit_signature kilka razy wcisnąć. :)
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
I właśnie za to Cię uwielbiam.
Znowu poprawna pomoc !


W pierwszym zmieniłem na 100% i działa :D
PS. Można zmienić kolor tej kreski ?
Jak dodać odstęp po kresce ?

</br.> nie działa.


A w drugim wcisnąłem raz </.br> i działa.
Dzięki !
Dodając do <hr ..> np.
style="background: red;"
(lub color, ale chyba background).
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Znowu dobrze :)

A ten odstęp po kresce ?
Dodać <br /> po tym z <hr..>. Powinno działać.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Okey.
Może z innej beczki.
A jak zrobić tylko dany rozmiar ?
np.: Tak jak jest na MyBB u mnie w sygnaturze, ze jest ona ucecta, bo sygnatura moze miac takie i takie max wymiary ? ;d
ACP → Style i szablony → Szablony → Twój szablon → Opis posta → postbit_signature

całość szablonu obejmij divem.
Czyli na początku daj:
<div style="max-height: 90px;overflow: hidden;"
i na końcu:
</div>
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
ok.
dziala.
a to ?
Cytat:@ Jeśli takie coś jest niemożliwe, to proszę o informację, jak zrobić taki odstęp:
[attachment=7524]



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości