Favicon w ACP

Założony przez  Andrew94.

wersja skryptu MyBB:1.6.12
adres forum:http://symulatoromsi.cba.pl/


Czy jest możliwe dodanie favicon'y do ACP ?
Korzystam z pluginu Favicon 1.1 autorstwa Zaffa93, lecz plugin nie obejmuje ACP
Matslom napisał 15.01.2014, 18:10:
Przenoszę [Obrazek: modnotice_howto.png]
Spróbuj bez żadnych pluginów dodając linijkę do headericlude
https://webboard.pl/thread-21930.html?pi...9#pid85099

Nie wiem czy doda do ACP też, ale powinno. :]
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
raczej nie doda a po co tam favicon ?
nie działa..

Może to dziwne, ale denerwuje mnie fakt, iż w mojej przeglądarce na pasku zakładek jest taka nieestetycznie wyglądająca pustka xD. SS poniżej

[Obrazek: g1sc.png]
Wejdź w ACP -> Style i Szablony -> Szablony -> Twój_Szablon -> Niezgrupowane szablony -> headerinclude -> Znajdź:
<link rel="alternate" type="application/rss+xml" title="{$lang->latest_threads} (RSS 2.0)" href="{$mybb->settings['bburl']}/syndication.php" />
<link rel="alternate" type="application/atom+xml" title="{$lang->latest_threads} (Atom 1.0)" href="{$mybb->settings['bburl']}/syndication.php?type=atom1.0" />

Dodaj po tym:
<link rel="shortcut icon" href="./favicon.ico" type="image/x-icon" />

I do głównego katalogu forum wrzuć favikonkę pod nazwą favicon.ico (Nie musisz dodawać kodu, przeglądarka powinna sama pobrać favke).
Ikonka wrzucona, wszystko tak jak pisałeś, i nie działa nawet na forum..

//tak mam dezaktywowany plugin
Jeśli chcesz w ACP, to w FTP/ADMIN/INC/class_page.php i w linii 84 (tam gdzie ta lista echo) dodaj:
echo "<link rel=\"shortcut icon\" href=\"ŚCIEŻKA OBRAZKA\" type=\"image/x-icon\" />\n"
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
@Snake_ to rozwiązało problem. Leci plusik za pomoc
@GiboneKPL Tobie również dziękuje za pomoc i poświęcony czas. Oczywiście też plusik :D



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości