Reputacja w innym buttonie..

Inne  Założony przez  kubaszekr38.

wersja skryptu MyBB: 1.6.12
adres forum: http://cstrening.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Witam Serdecznie! Chce, aby był button od reputacji tj. tutaj: http://cstrening.pl/memberlist.php , czyli:

[Obrazek: pjkixszpl6so.jpg]

był taki w poście (reputacja na screenie jest zaznaczona czerwonym kółkiem)

np. tutaj:

http://cstrening.pl/showthread.php?tid=12&pid=16#pid16

Bo jak widać mam plugin fastrep, a "lubienie posta" dałem ze strony IPB i chce, aby ten "button" nie kolidował z tym plugiem właśnie.

A jeszcze co do tego button'u, to lukałem do szablonu memberlist_user i tam było coś takiego, tylko:

<tr>
<
td class="trow1" align="center" width="7%" style="vertical-align: middle;height:90px;" >
{
$user['avatar']}
</
td>
<
td class="trow1" align="left" style="vertical-align: middle;" >
<
p style="font-size:20px; ">{$user['profilelink']}</p><br />
<
p align="left"class="repinfo" style="margin-top: -5px">{$user['reputation']}</p>
<
span style="margin-left: 35px; margin-top: -33px">Postów: <b style="color: #bcbcbc;">{$user['postnum']}</b>    &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;Ostatnio zalogwany: <b style="color: #bcbcbc;">{$user['lastvisit']}</b>    &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;Dołączył:<b style="color: #bcbcbc;"> {$user['regdate']}</b>      </span>
</
td>
<
td class="trow1"  align="right" width="20%" style="vertical-align: middle;" >
{
$user['userstars']}
</
td>
</
tr

Proszę o pomoc!
W szablonie postbit_author_user (opis posta) weź zmienna od reputacji w DIVa, czyli:
<div class="repinfo"zmienna</div
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
To jest u mnie ten plik:

    {$lang->postbit_posts} {$post['postnum']}<br />
    {$lang->postbit_joined} {$post['userregdate']}
    {$post['replink']}{$post['warninglevel']}

I co i gdzie mam coś zmienić xD, bo nie czaję cię za bardzo ;p
jakoś tak:
{$lang->postbit_posts} {$post['postnum']}<br />
    {
$lang->postbit_joined} {$post['userregdate']}
    <
div class="repinfo">{$post['replink']}</div>{$post['warninglevel']} 
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
OK, tylko, że teraz mam coś takiego ;/ :

[Obrazek: qozga96j48lm.jpg]

A chcę, tylko to co jest zaznaczone teraz kółkiem na screenie w tym buttonie właśnie było, a to zrobiło mi button na całość ;/ Proszę jeszcze o pomoc!
Zobacz tak:
{$lang->postbit_posts} {$post['postnum']}<br />
    {
$lang->postbit_joined} {$post['userregdate']}
   {
$lang->postbit_reputation}  <div class="repinfo">{$post['userreputation']}</div>{$post['warninglevel']} 
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
dodaj to do global.css
.reputation_neutral {
background: url(/images/Splat/highlight_faint.png) 0px 1px repeat-x #6A6A6A;
color: #FFFFFF;
border-radius: 3px;
display: inline-block;
font-weight: 700;
padding: 3px 8px;
text-shadow: rgba(0, 0, 0, 0.298) 0px -1px 0px;
font-size: 11px;
}
Matslom napisał 05.01.2014, 10:35:
kod podajemy w [code] lub [php]
o kurde, pomocy coś mi się zrąbało, teraz jak chcę wejść w jakikolwiek wątek wyskakuje mi komunikat:

Cytat:Błąd SQL
MyBB napotkało wewnętrzny błąd w zapytaniu SQL i nie może kontynuować.

Błąd SQL:
1054 - Unknown column 'rep.pid' in 'field list'
Zapytanie:
SELECT rep.uid, rep.adduid, rep.pid, rep.dateline, rep.reputation, u.username, u.usergroup, u.displaygroup FROM mybb_reputation rep JOIN mybb_users u ON rep.adduid=u.uid WHERE rep.pid='15' ORDER BY rep.dateline ASC
Odwiedź Polski Support MyBB aby uzyskać pomoc.

A mianowicie, wkleiłem to co snake napisał w postbit author user i odinstalowałem i jeszcze raz zainstalowałem plugin i od tej pory taki komunikat jak wchodzę jakikolwiek wątek wyskakuję, bo jak to wkleiłem (to co snake napisał) tam gdzie trzeba, to wyskoczyły mi tylko punkty reputacji a plugin Fast way to change reputation to jakby go nie było (ale było tj. miało być, co do tych punktów..) więc proszę o pomoc!
jaki plugin?
Fast way to change reputation : http://community.mybb.com/thread-46095.html
Plugin pierwotnie byl po 1.4 gdzie w MyBB 1.4 w strukturze bazy w tabeli reputation nie było kolumny pid :) unistalujac plugin skasowałeś ją

Przeinstaluj jeszcze raz powinno zrobić kolumne ale czemu jej nie robi nie wiem nie widziałem kodu
Instalujecie a sami nie wiecie co :F
Nadal to samo ;( Nie da rady..

JUŻ JEST GICIOR, WYSTARCZYŁO WGRAĆ PLUGIN OD NOWA ;)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości