Nowa ranga: MyBB Mentor

Założony przez DamYan.

Wspólnie z Ekipą postanowiliśmy wyróżnić osoby, które z nami ściśle współpracują, które swoją postawą wspierają MyBB, są pomocne na naszych stronach, interesują się kształtowaniem MyBB na arenie innych skrytpów forów.

Dlatego wymyśliliśmy, podobnie jak MyBBoard Community, nową rangę MyBB Mentor.

Każdy Mentor otrzymuje blachę: [Obrazek: team-mentor.gif]

Rangę taką otrzymają automatycznie użytkownicy, którzy współpracowali z Ekipą, byli w niej, ale z różnych przyczyn nie mogą już w takim stopniu uczestniczyć w życiu MyBBoard.pl.

Rangę Ekipa będzie przydzielać uznaniowo każdemu, kto na nią zasłuży jakością swoich postów, postawą wobec potrzebujących pomocy oraz zasad, których tutaj przestrzegamy.

Zapraszamy zatem do większej aktywności na MyBBoard.pl :)
TaniDedyk.pl
Od dzisiaj ranga MyBB Mentor zostaje przemianowana na rangę tylko i wyłącznie uznaniową.

Zmiana polega na tym, że nie każdy były członek Ekipy lub odchodzący ze stanowiska otrzyma to wyróżnienie. Niektóre z tych osób wniosły bardzo niewiele w świat MyBB i nasz serwis, a jednocześnie są nagradzane taką samą rangą jak Ci, którzy byli lub są motorem napędowym zmian i z różnych przyczyn nie mogą piastować funkcji, co jest w naszym przekonaniu bardzo krzywdzące.

Dlatego niektórzy dotychczasowi Mentorzy stracili rangę, a odchodzący z Ekipy po dzisiejszych zmianach, będą otrzymywać wyróżnienie za rzeczywisty wkład.


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości