Styl Carbon - wyrównanie przycisków w wątkach

Błąd   Założony przez  123123.

wersja skryptu MyBB:1.6.9
adres forum: http://frag-house.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Witam, a więc wgrałem Carbon by Baszar i mam problem, ponieważ był tam w opisie posta jeden button "Edytuj" ze standardowego stylu SubSilver, dorobiłem owy button no i coś takiego jest, zrobiłem specjalnie szerokość jest 60px, tak jak poprzedni oryginalny z subSilver'a...

[Obrazek: 221co0.jpg]


O co tutaj chodzi, proszę ogarniętych ludzi o konkretne wypowiedzi, jakie szablony podać, co ew. zmienić/usunąć.

Liczę na Was, pozdrawiam !
Jak tak przeglądam forum to nie znalazłem nierównych buttonów. Jedyne co to to: {$post['button_report']} {$post['button_email']} {$post['button_pm']} {$post['button_www']} {$post['button_rep']} {$post['button_edit']} {$post['button_quote']} {$post['button_warn']} {$post['button_delete_pm']} ;)
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
I tak mi to za wiele nie mówi, wiem gdzie są zmienne, ale nie wiem jak jest zrównać do poziomu.

I jeszcze jedno, nie wiem czy jeden problem=jeden wątek, ale mam problem jeszcze z marginem, mianowicie:

Mam tak:
[Obrazek: 14xze5k.jpg]

A chcę tak:
[Obrazek: 21aijh0.jpg]

Wiem, że border: #393939 1px solid ,lecz nigdzie tego nie ma ... ;
Matslom napisał 10.12.2013, 17:30:
Jak nie wiesz, to przeczytaj regulamin lub przynajmniej regulamin działu.
10% na dodanie ochoty do przeczytania regulaminu.
Jeden problem = jeden wątek
[Obrazek: modnotice_howto.png]



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości