Cofnięcie akcji.

Błąd   Założony przez  lew281.

adres forum: lewcraft.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Próbowałem edytować swój szablon, i nie chcąc wrzuciłem kod ,który czyści zawartość szablonu. Mógłby mi ktoś podać cały kod do szablonu, ścieżka: ACP -> Style i szablony -> Szablony -> Mój szbalon -> Strona Główna -> Index.

+Czy mógłby ktoś podać link do stylu takiego jak na: forum.craftbest.pl ?
Jest od tego magiczny guzik, dzięki któremu przywracasz oryginalny szablon.

ACP → Style i szablony → Szablony → Twój szablon → Strona Główna → Obok index masz „Opcje” i tam Przywróć oryginał .
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Opcja ta przywróci oryginał szablonu, ale tylko i wyłącznie ze standardowego stylu.
Jeśli chcesz jakikolwiek index i może być z oryginalnego stylu, patrz rozwiązanie Snake_'a.

Jeśli chcesz przywrócić oryginał ze stylu, otwierasz po prostu plik .xml Twojego stylu i szukasz szablonu index.

Jeśli chcesz przywrócić zmodyfikowany przez Ciebie szablon, którego nigdzie nie masz (np. w backupie bazy danych) - Twoją ostatnią nadzieją jest użycie dobrej, nowoczesnej przeglądarki. Możesz spróbować odzyskać szablon z historii, szukając strony modyfikacji ze starym szablonem index. Miałem kiedyś coś podobnego z global.css i udało mi się wszystko przekopiować w ten sposób.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości