Problem z ikonkami

Założony przez  danielekcc1928.

Wersja skryptu MyBB: 1.6.11
Adres forum: -
Na czym polega problem:

Witam, mam problem ze stylem Algid + Fixed 1.1, a dokładniej z ikonkami przy temacie. Styl wgrałem przez "Ignorowanie wersji", tylko dlatego, że nie wiem na jaką jest. Chciałbym rozwiązać ten problem. Mogę się zgodzić na całkowicie usunięcie obrazków (wraz z tekstem), który jest w pokazanym na screenie miejscu lub wstawienie jednego, swojego obrazka.

[Obrazek: 17374697902139495626.png]
1. W takich sytuacjach jest bardzo przydatny adres forum.
2. Albo nie masz obrazków wgranych na serwer, albo coś w kodzie.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Teraz dopiero zauważyłem. W tym stylu nie ma ikonki zamkniętego tematu. Tak samo jest z wiadomościami (Stara wiadomość itp.). Z dograniem tego obrazka z zamkniętym tematem sobie poradzę, ale skąd wziąć standardowe obrazki z prywatnych wiadomości?
(27.11.2013, 17:29)danielekcc1928 napisał(a): [...] ale skąd wziąć standardowe obrazki z prywatnych wiadomości?

Pobierz paczkę MyBB, wypakuj i w folderze images masz pliki graficzne.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Bardzo dziękuję, obrazki wyświetlają się poprawnie, ale mam jeszcze jeden problem:

[Obrazek: 02602588313223107518.png]
Załóż nowy wątek, ten już został wyczerpany. I wklej tam zawartośc postbit i postbit_classic.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości