Przerobienie Stylu Carbon

Założony przez  Espex.

wersja skryptu MyBB:1.6.10
adres forum:Forum
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Chodzi mi o przerobienie górnej częsci stylu

Z
[Obrazek: Styl1.png]

Na
[Obrazek: Styl.png]
... .....
Jest sens przerabiać taki ładny styl? :) Gotowych kodów Ci nie dam bo nie mam czasu bawić się z nimi, ale podpowiem, że musisz wejść w ACP -> Style i Szablony -> Twój styl -> global.css -> szukasz "Menu" i przerabiasz kod. Przede wszystkim ustaw sobie pozycję obecnego menu, a potem jeśli chcesz dorobić pomarańczowy pasek użyj kodu

background: url(adres obrazka) center repeat-x;

Możesz spróbować zapożyczyć gotowy kod z innego stylu. Np w Reksio Elegant masz takie rozwiązanie jak pokazałeś na screenie 2. Skopiuj jego kody css z menu i spróbuj na nich działać. Może Ci pomogą :)
Pamiętaj, że szablony, a dokładnie header (prawdopodobnie) też będziesz musiał lekko zmodyfikować.
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.
Hymmm dla mnie to czarna magia ale spr. coś tam po robić ale wątpie w to aby się udało ;/

jeśli miał byś wolny czas to mógł byś podesłać gotowe kody ?
ThX z Góry
... .....
Pracuję obecnie przy swoim forum i zdecydowanie czasu mieć nie będę. A Tobie przyda się jakieś obeznanie w CSS'ie chociażby na przyszłość. Głównie musisz wypozycjonować menu i dodać mu tło, które będzie się powtarzało w poziomie. Czyli użyć kodu, który ci napisałem na szybko. Tak samo z tłem nad menu.

Dodam Ci kody z Reksia, jeśli jeszcze ich nie masz. Będziesz miał od czego zaczać, troszkę Ci je przerobiłem. Pamiętaj, że czeka Cię jeszcze pozycjonowanie i poprawianie kodów. :)
.menu {
    background-image: url(adres obrazka) center repeat-x;
           color: #9a9a9a;
    background: rgba(0,0,0,0.1);
    -webkit-border-radius: 3px;
    -moz-border-radius: 3px;
    border-radius: 3px;
    -webkit-box-shadow: inset rgba(0,0,0,0.8) 0px 1px 5px, rgba(255,255,255,0.02) 0px 0px 0px 1px, rgba(255,255,255,0.05) 0px 1px 0px;
    -moz-box-shadow: inset rgba(0,0,0,0.8) 0px 1px 5px, rgba(255,255,255,0.02) 0px 0px 0px 1px, rgba(255,255,255,0.05) 0px 1px 0px;
    box-shadow: inset rgba(0,0,0,0.8) 0px 1px 5px, rgba(255,255,255,0.02) 0px 0px 0px 1px, rgba(255,255,255,0.05) 0px 1px 0px;
    display: block;
    outline: none;
    padding: 0px 15px;
    line-height: 34px;
    height: 34px;
    position: relative;
    font-weight: bold;
    transition: all 0.3s;
    -moz-transition: all 0.3s;
    -webkit-transition: all 0.3s;
}
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.
To jest chyba 1 forum na tych SS'ach, więc możesz sobie skopiować część 1 stylu do 2. ( Wiem, głupie, ale łatwe i szybkie). Oraz CSS też.

Szablony z nagłówka przede wszystkim + CSS z menu etc.


fail. :D

No więc w szablonach nagłowka będziesz musiał dodać własne menu, lecz najpierw
pokaż swoje szablony z nagłowka.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
(24.11.2013, 16:10)Snake_123 napisał(a): To jest chyba 1 forum na tych SS'ach, więc możesz sobie skopiować część 1 stylu do 2. ( Wiem, głupie, ale łatwe i szybkie). Oraz CSS też.

Szablony z nagłówka przede wszystkim + CSS z menu etc.
Nie kumam cie
ja tego ss-a 2 robilem w gimpie i doklejałem odp. fragmenty jak bym chciał aby wyglądało forum.
... .....



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości