Stylu a'la domyślne IPB

Szukam  Założony przez  Twój-Support.

wersja skryptu MyBB: 1.6.11
adres forum: http://twoj-support.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

Witam,

Poszukuję stylu domyślnego, takiego jak w IP.Board, wiem, że Kwiecio zrobił taki styl jednak nie mogę go niestety już ani znaleźć, ani pobrać, więc jeśli ktoś ma ten styl działający i może go tutaj wysłać ,byłbym wdzięczny.
Pasuje mi także każdy inny styl wyglądający tak samo jak ten Kwiecia lub bardzo podobny do domyślnego stylu IP.Board.

Dziękuję za pomoc. Aktualnie używam Infinity z IP.Board, jednak ten defaultowy z IPB jest dla mnie lepszy.
Matslom napisał 08.11.2013, 20:36:
Poprawiam tytuł i przenoszę do odpowiedniego działu [Obrazek: modnotice_howto.png]
https://webboard.pl/thread-29799.html

przypatrz się załącznikom. :)


A podobne to np:

http://mods.mybb.com/view/simpl
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Tak, ale ten styl nie działa pod wersję 1.6.11 - pokazuje mi błąd, że znalazło lukę bezpieczeństwa.
Czy jest tutaj ktoś kto zna się na CSS'ach i zrobiłby to za darmo?
Twój-Support napisał(a):pokazuje mi błąd, że znalazło lukę bezpieczeństwa.
Uzyj wyszukiwarki. Takich tematów było juz multum.
Twój-Support napisał(a):Czy jest tutaj ktoś kto zna się na CSS'ach i zrobiłby to za darmo?
Za darmo? Chyba żartujesz...
Twój-Support napisał(a):Czy jest tutaj ktoś kto zna się na CSS'ach i zrobiłby to za darmo?
Za darmo? Chyba żartujesz...
[/quote]

Mówiąc za darmo, miałem na myśli poprawienie tylko tego błędu, nie chcę całego stylu... Jeżeli ktoś na prawdę się na tym zna, to jest w stanie to zrobić w kilka sekund bez problemu i za darmo.
@up: Jeżeli tak to pisałem, że na temat błędów z luką bezpieczeństwa było wątków już multum skorzystaj z wyszukiwarki

Niestety, żaden nie okazał się pomocny. Czy na forum pomocy nie otrzymam pomocy?
Co się dzieje.... Przecież jest tu multum ludzi, którzy się na tym znają i wiedzą co jak co..
Twój-Support napisał(a):Czy na forum pomocy nie otrzymam pomocy?
Jakbyś chciał to byś sam tą pomoc znalazł, ale oczywiście lepiej poczekać na gotowe.

https://webboard.pl/thread-46323.html?hi...%C5%84stwa
https://webboard.pl/thread-45705.html?hi...%C5%84stwa
http://community.mybb.com/thread-141422.html
Nie wiem czy moderatorzy to normalni ludzie, wydaje mi się że nie.
Jestem w tym zielony, jestem na forum pomocy i jej oczekuję, a to że moderator upiera się, że każdy jest Magistrem Informatyki to nie mój problem. Ciężko mi pomóc? Aż tacy deb.... tutaj są?
Co to za forum pomocy, skoro nikt nie chce pomóc.

Twój-Support napisał(a):Tyle tylko, że żaden z tych linków nie okazał się pomocny. Czy dalej nie rozumiesz?
Matslom napisał 17.11.2013, 16:25:
No pewnie nienormalni. Kto normalny by wytrzymał tyle z użytkownikami.
Za takich deb, to zaraz możesz kilka % dostać, a nie pomoc.
Czy, aby wejść w link i wykonać to co jest tam napisane potrzeba być Magistrem?
Pewnie wykonał, ale istnieje mała możliwość, że moja metoda nie zadziała. W temacie na oficjalnym forum MyBB wymieniłem jedynie powszechnie znane już i znalezione przeze mnie w większości zbugowanych stylów błędy. Ale niektórzy designerzy, szczególnie ci z Polski, stosują niekonwencjonalne metody w swoich stylach - ignorują $lang, dodają wymagane pluginy (niektóre z błędami, jak ten BaszaRa), itd. Razem z dziwną metodą sprawdzania stylów przez MyBB, która uważa nawet $ za błąd, czasami wyłapanie błędu może być bardzo trudne.

Możesz spróbować jeszcze poszukać:
- pojedynczych znaków $
- niealfanumerycznych (czyli innych niż podstawowe litery i cyfry) znaków w zmiennych {$xxx} lub {$xxx['xxx']}, np. {$kółko['m&m']} zawiera aż 3 niedozwolone znaki - ó, ł, &
- błędnie napisanych zmiennych/elementów tablic, np. {$blabla lub {$blabla[bla]}
- elementów tablic wielowymiarowych, np. {$blabla['bla']['bla']}
- innych niewymienionych przeze mnie dziwactw, np. jest sprawdzane coś związanego z hasłem do bazy danych lub jakiś 'system calls via backtick' - może ktoś bardziej obeznany z PHP wyjaśni o co chodzi
Wszystko należy usunąć/poprawić.

Lub, czego raczej nie polecam, zaimportować styl mimo luk. W tym celu otwórz admin/inc/functions.php i zamień:
function check_template($template)
{
    
// Check to see if our database password is in the template
    
if(preg_match("#database'?\\s*\]\\s*\[\\s*'?password#"$template))
    {
        return 
true;
    }

    
// System calls via backtick
    
if(preg_match('#\$\s*\{#'$template))
    {
        return 
true;
    }

    
// Any other malicious acts?
    // Courtesy of ZiNgA BuRgA
    
if(preg_match("~\\{\\$.+?\\}~s"preg_replace('~\\{\\$+[a-zA-Z_][a-zA-Z_0-9]*((?:-\\>|\\:\\:)\\$*[a-zA-Z_][a-zA-Z_0-9]*|\\[\s*\\$*([\'"]?)[a-zA-Z_ 0-9 ]+\\2\\]\s*)*\\}~'''$template)))
    {
        return 
true;
    }

    return 
false;

na:
function check_template($template)
{
    return 
false;

i zaimportuj.
Okey, zrobiłem to, potem poprawiłem ten plik i wszystko działa jak należy. Jest jednak jeden problem:

Mam w headerze taki komunikat:

Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE, expecting T_STRING or T_VARIABLE or T_NUM_STRING in /home/u465065133/public_html/global.php(522) : eval()'d code on line 29 
Aby go usunąć muszę włączyć plugin phptpl.php, jednak gdy go włącze to na stronie głównej forum mam taki błąd:

Cytat:MyBB napotkało błąd wewnętrzny i nie może kontynuować.

Typ błędu:
Ostrzeżenie (2)
Treść błędu:
mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, null given
Lokalizacja:
Plik: inc/db_mysqli.php
Linia: 475
Kod:
472. */
473. function num_rows($query)
474. {
475. return mysqli_num_rows($query);
476. }
477.
478. /**
Fragment kodu:
Plik Linia Funkcja
/inc/class_error.php 208 errorHandler->output_error
[PHP] errorHandler->error
/inc/db_mysqli.php 475 mysqli_num_rows
/global.php(522) : eval()'d code 71 DB_MySQLi->num_rows
/global.php 522 eval
/showthread.php 22 require_once
Odwiedź Polski Support MyBB aby uzyskać pomoc.

I nie wiem jak się go pozbyć, wie ktoś jak ten problem usunąć i włączyć plugin?
I co, teraz debile mają szukać błędny kod za Ciebie? Masz wszystko napisane w błędzie, wystarczy znać angielski lub skorzystać z translatora i poszukać w szablonach. I tak już za dużo pomocy ode mnie otrzymałeś (napisałem tylko ze względu na to, że problem jest powszechny i komuś innemu może się przydać) za taki brak szacunku do osób, od których czegoś oczekujesz za darmo.
To włącz może dołączony do stylu plugin? ;_;
A tak więcej do tematu, to style najlepiej sprawdzać na starszych wersjach MyBB np. 1.6.9 (o ile dobrze pamiętam...).
Aby wgrać styl - zmieniłem te functions.php - jak pisał Destroy666, styl udało mi się wgrać, ale na stronie wyskakuje taki błąd ( gdybym wiedział co i gdzie zmienić, to bym zmienił, ale tutaj nic nie można wywnioskować, no bynajmniej dla mnie ):
[Obrazek: 345kd2h.png]

Może ktoś pomóc? Byłbym bardzo wdzięczny.
Ja polecam pozbyć się php z szablonu i wtedy bd wszystko hulało...



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości