NetEasy naszym hostingodawcą

Założony przez DamYan.

Mamy już decyzję odnośnie do hostingu MyBBoard.pl - ostatecznie zostaje nim NetEasy.pl. Pierwszą propozycją była firma KEI, jednak nie spełniała ona naszych wszystkich oczekiwań w stopniu wystarczającym.

Aktualnie występujemy pod adresem http://mybboard.neteasy.pl do czasu pełnej propagacji naszej domeny na nowe serwery DNS już w firmie NetEasy. Później znów wrócimy pod mybboard.pl.

Już teraz dziękujemy NetEasy za pomoc i udostępnienie miejsca na swoich serwerach.
TaniDedyk.pl
No widzicie? Warto? Warto :)
(11.05.2009, 19:21)Kukis napisał(a): No widzicie? Warto? Warto :)

To, czy warto zawsze okazuje się w praniu, więc przedwczesne mówienie "a nie mówiłem" jest bez sensu :)
Z neteasy nie miałem bardzo dużo wspólnego. Jednak jestem zdania, że nie będzie źle. Na pewno niezaprzeczalnymi plusami jest ostatnia zmiana lokalizacji maszyn - z Luksemburga, UK na Polski Etop (W-wa). Zmniejsza się ping to też ogólny performance wydaje się lepszy. Kolejnym plusem jest pomoc techniczna. Ilekroć pisałem do BOK'u - nawet o porze zbliżonej do tej teraz, odpowiedź dostawałem po paru minutach. To się liczy w wielu problematycznych sytuacjach. Sam jestem bliski postawienia w neteasy jednego z projektów:)

Jak to na współdzielonym serwerze - także i tutaj eAccelerator nie pozwala się włączyć pod MyBB (config.php).
Ale to drobiazg - ogólne wrażenie jest dobre. Co chyba najważniejsze szybkość działania maszyn i ich stabilność jest na najwyższym poziomie.
Jeśli chodzi o neteasy.pl to też mam dobre doświadczenia. Współpracuje z nimi zarówno jeśli chodzi o hosting współdzielony, serwery VPS czy też dedykowane. Nigdy nie miałem problemów. Support bardzo szybki i pomocny. Mam nadzieję, że wraz z neteasy skończą się nasze problemy ze stabilnością i dostępnością forum.
A dlaczego kei.pl nie spełniło Waszych oczekiwań?
(12.07.2009, 20:43)BlueMan napisał(a): A dlaczego kei.pl nie spełniło Waszych oczekiwań?

Głównie przez toporny panel i niemożność pełnego zarządzania domeną, jeśli nie jest wykupiona w Kei. W stosunku do ceny, jaką sobie krzyczą - nie można iść na tak dalekie kompromisy.
Byłem kiedyś u nich i wiem jak to jest :) Jednakże same serwery mają najwyższej jakości!
Nie mam im nic do zarzucenia, a wręcz bardzo zaplusowali u mnie wiele razy.

Z neteasy nie miałem styczności, ale raczej pozytywna opinia o nich krąży.


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości