f przed nawigacją

Założony przez  kapsel.

Od kilku dni na moim forum pojawiła się literka f przed nawigacją szukałem w headrer nie ma w navi też nie ma, już nie mam pojęcia gdzie się mogła wciś, jakieś pomysły ?
Mógłbyś podać link do swojego forum?
słowo "forum" jest podlinkowane, nie zauważyłeś tej różnicy ?
Nie zauważyłem, przepraszam. Na przyszłość będę jeździł kursorem po tekście, bo mało widoczne są linki. ACP - Konfiguracja - Ustawienia ogólne - sprawdź w nazwie forum, czy nie masz tam tej literki f.
właśnie nie, header i nawigacja też jest ok
Spróbuj takiego sposobu, że zakładasz nową paczkę szablonów i w ustawieniach swojego stylu, ustawiasz, że używa tej nowej paczki. Sprawdzasz forum, jeśli nie będzie tej literki " f ", to wiadome, że jest to wina szablonów.

Jeżeli już będziesz wiedzieć, że to wina szablonów, to otwierasz szablon tego stylu, w którym występuje ta literka " f " i rozwijasz każdy szablon w poszukiwaniu szablonu, który jest koloru zielonego (kolor zielony oznacza, że szablon jest zmodyfikowany). Jeżeli znajdziesz taki szablon, to dokładnie go obejrz i poszukaj tam tej literki " f ".
Na pewno dobrze szukałeś?
Cytat: <!-- start: nav -->
<div class="navigation"> f
<!-- start: nav_bit_active -->
<span class="active">WebManiac.pl - Forum webmasterskie</span>
<!-- end: nav_bit_active -->
</div>
<!-- end: nav -->
<br />
# Among the blind one - eyed man is a king.
wiem o tym, tylko nie mam już pojęcia gdzie tego szukać w szablonie nawigacja nie była ruszana, a w headerze jest wszysko ok. Jakieś pomysły ktoś ma gdzie to jeszcze może być ?
A może spróbujesz mojego sposobu, który Ci podałem. Wiem, że ten sposób zabiera dużo czasu, takie szukanie, ale może Ci się uda znaleźć to, czego szukasz.
Ehh... No jak wyraźnie widać:
<!-- start: nav -->
to chyba oczywiste jest że to jest w szablonie nav... To nic że jest widoczne jako nieedytowane - może jakiś plugin lub coś to dodał i tak jest. Jak nie ma, to wpisz w szukajce treści szablonów (Znajdź i zamień)

<div class="navigation"> f

i zamień na zwykłe, bez spacji i tego f.

@Cybul: ludzkie oko po długim czytaniu podobno omija niektóre znaki, a takie f raczej za duże nie jest :P



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości