Odstęp pomiędzy tabelami w podglądzie profilu jest zbyt mały - co z tym zrobić?

Założony przez  Tuptuś.

Witam.

Mam spory problem ze swoim stylem. Normalnie gdy wchodzi się do czyjegoś profilu (choćby tu na forum), to między tabelą Informacje o <nick> a Dodatkowe informacje o <nick> jest co najmniej 5-6px, nie wiem dokładnie. W moim stylu ta przerwa wynosi zaledwie 1px. Zmieniałem już cellspacing, i kombinowałem z table w CSS... i nic. Nie mam zielonego pojęcia co z tym można zrobić, dlatego piszę tutaj. Dla rozjaśnienia, pokazuję screeny:

Tu na forum, tak jak powinno być: http://www.bankfotek.pl/image/228662.jpeg
W moim stylu: http://www.bankfotek.pl/image/228661.jpeg

Bardzo proszę o pomoc, bo bardzo mnie to denerwuje. Dodam jeszcze, że to nie zmienia się po zmianie szerokości kontenera.

Pozdrawiam, Tuptuś.
bez dostępu do kodu trudno powiedzieć, ale mi to wygląda na za dużą szerokość lewej kolumny.
Generalnie w szablonach member nic nie zmieniałem, a tylko tam jest taki problem, już np. w UCP, gdzie też są dwie sąsiadujące tabele, odstęp jest normalny. Jak zawsze podstawą był defaultowy motyw, a on się dobrze wyświetla. Próbowałem też zmieniać szerokość tych tabel w member_profile, tj. z width="100%" robić np. 95%, ale 'kurczy się' po bokach, a odstęp jest ten sam.

Mam nowe info - to na 99% nie wina szablonów, bo zmieniałem szablon dla stylu na każdy jaki miałem na localhoście, i wszędzie to samo. Czyli to musi jednak siedzieć w CSS.
bo musisz ustawić szerokość komórki, która przechowuje te tabele.
_TABELA_GŁÓWNA_____________________________________________
|                           |                               |
|   _Informacje_o_Tuptuś_   |  _Dodatkowe_informacje_____   |
|  |                     |  | |                          |  |
|  |_____________________|  | |__________________________|  |
|                           |                               |
|   _Dane_kontaktowe_____   |  _Sygnatura________________   |
|  |                     |  | |                          |  |
|  |_____________________|  | |__________________________|  |
|__KOMÓRKA_LEWA_____________|_KOMÓRKA_PRAWA_________________|
mam tutaj na myśli komórkę lewą (o ile dobrze cię zrozumiałem).

oczywiście, że CSS :]
Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd :P Problem był tak banalny, że aż sam się sobie dziwię. Po prostu nie było pixel.gif, czyli nie miało jak robić tej przerwy. Zrozumiałem to jak zobaczyłem końcówkę szablonu member_profile i ścieżkę do tego pliku. Dzięki Ci bardzo marines za chęci ;) Zamykam.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości