Jak zmienić wysokość tabeli ?

Założony przez  corel.

wersja skryptu MyBB: 1.6.10
adres forum: www.hard-shooters.cba.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Potrzebuje zmniejszyć wysokość tabeli serwery.
[Obrazek: jeea.png]
Podmień to
<td style="text-align:center;" colspan="6" class="thead">&nbsp;&nbsp;<div class="theadleft"></div>&nbsp;&nbsp;<div class="theadright"></div>&nbsp;&nbsp;<center><div class="theadmain"><div><strong>Serwery</strong><br></div></div></center>&nbsp;&nbsp;</td>
na to
<td style="text-align:center;" colspan="6" class="thead"> <center><div class="theadmain"><div><strong>Serwery</strong></div></div></center></td>
Dzieki wielkie dziala a co zrobić zeby kod był bardziej przejrzysty ?chodzi mi o to
&nbsp;
O co dokładniej Tobie chodzi, &nbsp; to spacja i bez potrzeby się tego nie stosuje
Myślałem że można to jakoś zamienić lub usunąć bo ciężko się dopatrzeć czegoś , ale jeżeli nie , dzieki za pomoc temat rozwiazany :)
No trzeba nawet usunąć. Do edycji korzystamy z Notepad++ i dopiero wklejamy w szablon.
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
A to niby dlaczego trzeba?

To zwykła twarda spacja i może być stosowana w kodzie HTML, choć jest to dość nieprofesjonalne/utrudniające życie i o wiele lepiej używać CSS, np. paddingu. Ale swoje zastosowania też ma.

Usuwać trzeba tylko jak nbsp jest dopisywana do kodu "bez zaproszenia" w niedozwolonych miejscach, psując w ten sposób działanie HTML/CSS/JS lub czegokolwiek w szablonach MyBB. W powyższym przypadku nic takiego nie ma miejsca, jedynie tworzony jest zbędny bałagan.
Przecież nie piszę o twardej spacji tam gdzie jest potrzebna.
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości