Logo pod belką a nie obok

Założony przez  corel.

wersja skryptu MyBB:1.6.8
adres forum:www.hard-shooters.cba.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Zmieniałem dużo rzeczy dzisiaj na forum i nie wiem kiedy przypadkowo zmieniłem że logo znajduje się pod strona główna , użytkownicy ,szukaj itd ...
natomiast wczesniej znajdowało się obok , potrzebuję to spowrotem przywrócić.
Są dwie opcje:
1. kliknij na ustawieniach szablonu (tam gdzie rozwijasz, zeby wybrać edycję) przywróć oryginał.
2. Znajdź odnośnik {header} i wstaw na górze forum, w sekcji <body>.

Wysłane Gołębiem Pocztowym za pomocą TapaTalk 2
Można bardziej wytłumaczyć pkt pierwszy bo nie potrafię przywrócić oryginału , nie wiem gdzie.
ACP - Szablony - ...
Masz opcje po prawej rozwijane a w nich "Przywróć oryginał".
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Mam tylko opcje wyświetl szablony / edytuj paczke
tak i wchodzisz tam w wyświetl szablony/edytuj szablony i szukasz "Nagłówek -szablony" potem szablon header i wtedy klikasz obok przy header na przywróć domyślny
...
Rozwiązałem ten problem poprzez usunięcie z niebieskiej belki opcji "szukaj" która się znajduje 3 razy na forum więc uznałem jedno z nich za zbędne ,więc belka się skróciła a logo się nie zmieniło.
Żeby było śmieszniej to cały problem polega u Ciebie na szerokości logo + belka. Dlaczego?
Bo na dużych rozdziałkach np 1920x1080 wszystko jest OK. Sprawa wygląda źle na np 1024x768 i do tej drugiej rozdzielczości powinieneś dopasować swoje logo.
Zobacz sobie:
[Obrazek: idqx.jpg]
oraz
[Obrazek: 1571029.jpeg]

Masz za szerokie logo! :)
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
(08.09.2013, 19:14)qwertyyy napisał(a): tak i wchodzisz tam w wyświetl szablony/edytuj szablony i szukasz "Nagłówek -szablony" potem szablon header i wtedy klikasz obok przy header na przywróć domyślny
...

sprawa się jeszcze bardziej pogorszyła ... jak powrócić do poprzedniego stanu forum ?

(08.09.2013, 21:55)SLAVOO napisał(a): Masz za szerokie logo! :)

A czy jest możliwoś dopasowania logo tak aby zawsze się zakańczało tam gdzie sie zaczyna belka ? czy muszę na najmniejszej rozdzielczości dopasować logo i później za razem zwiększania rozdzielczosci ekranu się będzie zmniejszacz logo ?
W globalek.css znajdź klasę .szerokosc_all
i zamień na:
.szerokosc_all {
    min-width: 1024px;
    max-width: 1600px;
    width: 90%;
    margin: auto;
}

Z resztą możesz pokombinować właśnie tutaj, w tej klasie.
min-width: 1024px; = szerokość logo + belka
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Ja bym to zrobił tak żeby belka wchodziła na logo
Bardzo bym chciał ale niestety po wcześniejszych zastosowaniach użytkownika qwertyyy moje logo wygląda tak
[Obrazek: rjhh.png]
potrzebuję to zmienić na poprzedni wygląd i później będe myślał o tym jak zrobić aby belka nachodziła na logo , jeżeli masz jakiś pomysł jak to zrobić to napisz , napewno się przyda :)
No to wgraj na nowo logo. Nie wiem w czym problem.
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Cytat:No to wgraj na nowo logo. Nie wiem w czym problem.
No wgrałem , z tym nie ma problemu , ale wcześniej była ta belka a teraz jej zupełnie nie ma ...
Cytat:Ja bym to zrobił tak żeby belka wchodziła na logo
Jak już przywrócę tą belke , jak to zrobić ? Czy muszę zrobić nowy dział na to ?
Wszystko musisz dać do jednego diva, tło tego diva będzie służyć jako logo, masz taki przykład

.tlo_div {background: url(link do loga) no-repeat left;width:100%;height:taki jakie ma logo}
.logo {background: url(obrazek przezroczysty najlepiej 1x1 px);min-width:100px;max-width:100%;float:left}
.belka {float:right}

<div class="tlo_div">
<a href="#" class="logo">&nbsp;</a>
<div class="belka">belka</div>
</div>



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości