Wybór gitary

HowTo  Założony przez  menmon.

Witam,znajdą tu się osoby które grają,zajmują się coś w ten deseń gitarami akustycznymi ? Chcę kupić tacie gitarę akustyczną z tym takim wejściem aby mógł podłaczyć pod wzmacniacz:) Sorki ale nie wiem jak to się nazywa ;) Polecacie coś dobrego do 700 zł ? Może znajdzie się ktoś z Siedlec?:D A jak nie to proszę coś z allegro lub ze sklepów muzycznych.
Nazywa to sie elektro-akustyk;)
Ja tam wole elektryczną:D
Najlepiej popytaj na jakis forach gitarowych, tam bedziesz wypisza Ci wiele mozliwosci:)

Wysłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 4
Chciałem popytać ale nie chciało mi się rejestrować :D Wolałem tutaj może zapytać :D I nie wiem co to LT22i oraz taptalk4 :D,czyli tutaj się niczego nie dowiem :D
(31.08.2013, 17:25)menmon napisał(a): Witam,znajdą tu się osoby które grają,zajmują się coś w ten deseń gitarami akustycznymi ? Chcę kupić tacie gitarę akustyczną z tym takim wejściem aby mógł podłaczyć pod wzmacniacz:) Sorki ale nie wiem jak to się nazywa ;) Polecacie coś dobrego do 700 zł ?

Ja nie polecam, w tej cenie nie zakupisz dobrego elektro akustyka, niestety są drogie. Nie polecam również kupowania gitary bez gitarzysty. Dobry elektro akustyk to min 1200 - 1500zł.

(31.08.2013, 19:00)menmon napisał(a): nie wiem co to LT22i

Telefon komórkowy Sony Xperia P

(31.08.2013, 19:00)menmon napisał(a): oraz taptalk4

w skrócie "aplikacja/program" pozwalający w wygodny sposób korzystać z forum internetowego na telefonie/tablecie. Nie dam 100% pewności, ale program nie działa z forum jeżeli forum go nie obsługuje.
Innymi slowy jest to podpis, ktory wysyła aplikacja tapatalk, zeby bylo wiadomo ze wyslane z telefonu (i np dlatego nie ma polskich znakow) ;)
Zeby obslugiwala ona forum, musi ono miec wygraną jej 'wtyczkę' oraz musi zostac dodane do katalkogu na stronie aplikacji. To forum akurat umożliwia dzialanie tt, co znacznie ulatwia korzystanie;)

Wysłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 4
Jeśli tata nie ma zamiaru nagrywać to możesz kupić zwykłego akustyka, do 7 stów spokojnie kupisz jakiejś dobrej klasy Yamahe czy też nawet Ibaneza.
Jeśli chce coś nagrać, to dorzuć przynajmniej do tego tysiaka, żeby mieć średniej klasy e-akustyka, ew poszukaj używek na alegrosz.
Nie kupuj Fenderów - za taką cenę kupujesz tylko markę. Możesz też poszperać w Epiphone'ach.
Gra od 10 lat kupił gitarę za 1000zł do dziś ja ma akustyka chcę mu coś pod wzmacniacz kupić,nagrywa ma swój blog itp. U mnie są tanie zajebiste gitary które on patrzy i mu się naprawdę podobają :)
(01.09.2013, 15:27)menmon napisał(a): Gra od 10 lat kupił gitarę za 1000zł do dziś ja ma

Dzisiaj już nie kupimy tak żywotnych gitar... nawet za 2 tys zł. Takie czasy, taka produkcja.
Może i tak ,ale zawsze jak mama jest z nim w muzycznym coś kupują to zawsze patrzy na gitary zawsze sobie gra,już go tam znają :D I patrzył takie do 700zł był które mu się naprawde podobały to zrobie mu niespodziankę w stylu że wyciągnę go że niby coś chce kupić a powiem mu żeby popatrzył gitary które mu się podobają i na której mu najlepiej będzie to niespodzianeczka i wezme ją :) Tylko to mi zostaje :)
(01.09.2013, 22:05)menmon napisał(a): Może i tak ,ale zawsze jak mama jest z nim w muzycznym coś kupują to zawsze patrzy na gitary zawsze sobie gra,już go tam znają :D I patrzył takie do 700zł był które mu się naprawde podobały to zrobie mu niespodziankę w stylu że wyciągnę go że niby coś chce kupić a powiem mu żeby popatrzył gitary które mu się podobają i na której mu najlepiej będzie to niespodzianeczka i wezme ją :) Tylko to mi zostaje :)

Myślę, że to jest bardzo dobry pomysł. Będzie duża niespodzianka i tata będzie mógł samemu wybrać gitarę.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości