Jak poprawić wygląd profilu ? (screen)

Założony przez  Lukas9220.

wersja skryptu MyBB:1.6.10
adres forum:cs-goodshot.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki):

Chciałbym poprawić profil.
kupiłem styl i powiem, że jest tam "nasrane" i nie działa.

SS : http://screenshooter.net/6371398/ddxvdfk

Tak jak na ss , nie wyświetla w "Posty" i "tematy" tego co napisał na forum dany użytkownik, sprawa 1.
Tak jak na ss, chciałbym to usunąć/przerobić i dodać [nie wiem], żeby wyglądało jak coś takiego :http://screenshooter.net/6371398/ddxvdfk

SCREENY POPRAWIONE
Cabura napisał 27.08.2013, 16:41:
Poprawiam tytuł. Przenoszę. Screeny nie działają.
Skoro zapłaciłeś za styl to supportu powinien udzielić sprzedający pisz śmiało do niego
Z takim czyms jest trochę roboty watpie ze ktos za darmo pomoz

Co do prawej strony nie dodales szablonow do hlobalnych

Styl jest naprawde nie dopracowany lepiej daj sobie z nim .....
Napisałem i nic, żadnej odpowiedzi.
Nie będę czekał w nieskończoność bo już żałuje tego zakupu.
<kongratulejszyn> Za pewne kupiłeś go od BaszaR`a prawda? on tam na nasrane w css oraz pluginy których zapewne CI nie dał i dlatego wyświetlają się te napisy (błąd 2). Nigdy od niego nie kupujcie bo ten styl jest zepsuty.
Tak od niego, czyli nie mogę liczyć na pomoc ?
No raczej nikt nie będzie poprawiał jego błędów za które on skasowal peniadze
A macie jakieś style podobne do mojego, tylko dopracowane ? Chodzi mi o ładny wygląd.

Dostałem szablony i problem 2 rozwiązany. Teraz jak zrobić, żeby po kliknięciu "Posty" były widzialne jego posty ?? A po Teamaty, były widziane jego tematy ?
GiboneKPl zastanów się co mówisz? nie kupujcie od nie go stylu , czemu ? Pewnie od ciebie mają tak ?

Ludzie zastanówcie się o czym mówicie bo pewnie nie mieliście jeszcze stylu baszara , ja też go nie używam ale tam są tylko poustawiane mariny na - , wystarczy tylko poustawiać i gotowe , podgląd profilu fajny.

A plugin od tematów/postów napisz do baszara na pewno ci podeśle ten plugin.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości