Styl: Algid. Brak wyświetlania tytułu użytkownika - w temacie i profilu (zbanowani)

Błąd   Założony przez  newja.

wersja skryptu MyBB: 1.6.10
adres forum: Przenieś mnie

Witajcie, na wstępie upomnę, że używam szablonu Algid i mój problem to brak wyświetlania tytułu użytkownika, zarówno w temacie jak i na jego profilu (dotyczy to zbanowanych użytkowników). Przeszukałem już chyba cały kod szablonu Algid i nawet próbowałem w global.php ale nie znam się aż tak na tym, a źrodło strony niewiele mi pomaga w tym momencie.

Przy okazji dodam, że wszyscy oprócz mojego konta z Id:1 mają domyślny styl wyświetlania wątków. Co to znaczy ? Ustawiłem w opcjach tak, aby panel z informacjami o użytkowniku był po lewej stronie, a nie na górze, jednakże konto o Id:1 (właściciel) łamie tą regułę i wyświetla panel z informacjami na górze (przez co brzydko to wygląda). Dodam, że jak usunę cookies to do czasu logowania/przeglądania reputacji wszystko jest cacy, a potem znowu na tym samym koncie mam ten dziwny widok.

Mam nadzieję, że ktoś wie jak mi pomóc.
Pozdrawiam :-)
Cabura napisał 22.08.2013, 15:32:
Przenoszę, poprawiam.
Użytkownicy i grupy - grupy - zbanowani i co masz wpisane w Format loginu, domyślnie jest <s>{username}</s>

Jeżeli zmieniłeś wyświetlanie postów to będzie on widoczny dla nowych użytkowników.
Wszystko jest domyślnie, zmieniłem jedynie kolor wyświetlania napisu "Banned", który właśnie gdzieś zaginął w akcji.

[Obrazek: 2aac.png]
Domyślny tytuł użytkownika zamień na ten:
<span style="color:grey;font-weight:bold;">Banned</span>
Pomogło, wielkie dzięki! :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości