Pomoc w poprawieniu wyglądu stylu

Założony przez  Admiin.

wersja skryptu MyBB: 1.6.10
adres forum: Zbędny.
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

1. Błąd: Przerobiłem trochę styl odnośnie wysyłania postów, jednakże nie mogę czegoś wykombinować.
[Obrazek: 20965490929868555824.png]

2. Błąd: Źle poustawiane forum
[Obrazek: 39534558593361156369.png]

3. Za dużo tekst edytowania
[Obrazek: 39323141793980807012.png]

4. Nie widzę nigdzie w poście możliwości edycji, dania reputacji, napisania PW, cytowania itd..

To jest dziwne.. Wystarczy że zrobiłem drugie konto (zwykłego użytkownika), i nagle mi się zrobił taki panel postów jaki chciałęm!
[Obrazek: 20386389904640801579.png]
Jak ustawić taki panel z widoku administratora i niezarejestrowanego użytkownika?

I jak naprawić resztę błędów?

I jeszcze jedno
[Obrazek: 56418228386558709007.jpg]
Ten błąd jest tylko po zalogowaniu na zwykłego użytkownika!
Matslom napisał 18.08.2013, 19:47:
Poprawiłem tytuł [Obrazek: modnotice_howto.png]
3. https://webboard.pl/thread-12974.html?pi...2#pid50472


Masz dość dobrze namieszane w szablonach...
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Admiin napisał(a):adres forum: Zbędny.

To co wróżymy z fusów? Bez adresu nie zajrzymy do kodu, a co jedynie popatrzymy na screeny..
#snake
Dziękować, jak bede mial czas to naprawie to.

#gibonek
moneystrategy.com.pl
nie patrz na logo hehe, bo jak bede naprawiac to i logo wykminie.

#
najbardziej mi zależy żeby naprawić to z ostatniego screena, bo to nawet mi na forum nie wygląda, tylko na coś w stylu gazety, bez możliwości odsłonięcia wszystkich odpowiedzi.

Pomaga mi ktoś z tym? Bardzo bym prosił

Mogę również komuś dać administratora żeby w acp w stylu poszperał.
Po pierwsze to
4. https://webboard.pl/thread-18412.html
5. Nie rozumiem, ale ACP -> konfiguracja -> opcje wyświetlania wątków -> Wyświetlanie wątków w stylu grupy dyskusyjnej -> NIE . Myślę, że to powinno rozwiązać problem.
Też myślałem że pkt.5 to te grupy dyskusyjne, sprawdzałem to z 5 razy zanim odpisałeś i jednak bez skutku. teraz sprawdzam pkt.4 i zaraz dam znać czy pomogło.

No więc tak.
twoja odpowiedz na zapytanie 4. wniosla mi punk widoku klasycznego dla uzytkownikow i niezarejestrowanych (na adminie dalej mam tak jak miałem).

nie wiem też czemu, usunęło mi się zapytanie z pkt. 5, ale tylko dla admina i niezarejestrowanych, normalny uzytkownik dalej ma ten problem.

nie ma juz pomocy dla mnie?

Ok, zarejestrowalem nowego uzytkownika, i on nie ma problemu 4 i 5, czyli że mój admin ma problem z 4, bo gdzies to cos musialo mu sie zapisac, tak samo jak mojemu pierwszemu uzytkownikowi problem 5.
Czyli po prostu pierwszego uzytkownika sobie usune, i mozna juz skreslic pkt.5.
Teraz moze jakas podpowiedz, jak adminowi wgrać ten klasyczny?

Czytałem coś że w panelu użytkownika moge mu to zmienić, jednak przelecialem cale ustawienia i nic takiego nie znalazłem.

Ok, znalazlem.
Został mi punkt drugi. Takie źle poukładane mam też nad stopką, tam gdzie 'kontakt' czy 'wersja bez grafiki'. Kto się na tym zna?

To nad stopką poprawione. Nie wiem tylko jak naprawić tą reputację..
chciałem teraz naprawić błąd nr.3, jednak nawet jak ustawiłem na 650 to nic się nie zmieniło.

w BBCode nie działa mi
  • ta właśnie lista.

No kurczę Tacy z was fachowcy a nawet szkoda wam pomóc..
Matslom napisał 20.08.2013, 10:36:
Kto będzie znał odpowiedz na Twoje problemy i będzie miał ochotę odpowiedzieć to to zrobi.
Wszyscy chcieliby tylko pomocy, a jak już ją otrzymają to więcej ich na forum się nie zobaczy i taka to wdzięczność jest.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości