Zmiana wyglądu Legendy grup

Założony przez  Amon2.

wersja skryptu MyBB: 1.6.10
adres forum: http://cs-steam.xaa.pl/
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Moja legenda grup wygląda tak:
[Obrazek: xxc6.png]

A chcę, aby wyglądała tak:

[Obrazek: d0ye.png]

Dodam, że korzystałem z tego pluginu:
http://mods.mybb.com/view/view-groups
Co mam zrobić? Proszę o pomoc.

Pomoże ktoś?
Zkorzystaj z pluginu usergroup legend
Jak chcesz to zostań przy tym pluginie co jestes czyli viewgroups.

Dlaczego? Otóż, kolega wyżej podał plugin, który co prawda działa, ale ten z którego korzystasz, daje możliwość do przejścia do danej grupy i zobaczenia członków, jest jeden minus. Ten plugin nie sortuje grup, to znaczy, że nie można sobie ustawić grup według własnej kolejności, ale odkryłem pewien sposób. Wystarczy, że stworzysz sobie grupy jakie będziesz chciał, a następnie stworzysz sobie własną legendę grup w notatniku, przykładowo:

<span style="color: #FFFF00;"><strong><a href="link do grupy">Nazwa Grupy</a></strong></span> | <span style="color: #0000FF;"><strong><a href="link do grupy">Nazwa Grupy</a></strong></span>

Wyjdzie Ci coś takiego jak na legendzie, którą przedstawiłeś, lecz kolorki i nazwy grup musisz sam sobie dobrać. I pewnie zadasz pytanie gdzie umieścić te grupy? ACP > Style i Szablony > Szablony > Szablony Globalne > viewgroups_index >
<td class="trow1"><span class="smalltext">{$usergroups}</span></td>

To:
<td class="trow1"><span class="smalltext">{$usergroups}</span></td>
, a dokładnie to: {$usergroups} podmieniasz na:
<span style="color: #FFFF00;"><strong><a href="link do grupy">Nazwa Grupy</a></strong></span> | <span style="color: #0000FF;"><strong><a href="link do grupy">Nazwa Grupy</a></strong></span>
itd. Chyba rozumiesz o co chodzi, troszkę to skomplikowane, ale poradzisz sobie.

A jeśli chcesz usunąć belkę z napisem grupy użytkowników to usuń z szablonu viewgroups_index wiersz:

<tr>
<td class="tcat"><strong>{$lang->viewgroups_groups}</strong></td>
</tr>

Pozdrawiam.

@edit
A ty się musisz do wszystkiego czepiać? I kolego, efekt będzie taki sam. :) Dodałem [code] :]
Lumix.. Masz screen, widzisz jak autor tematu chce mieć te grupy. Uwierz mi i posłuchaj ;)
Plugin Usergroup Legend
Jesli chcesz mieć dodatkowo posortowane grupy polecam zrobić to co na poradniku, wszystko masz ;)
https://webboard.pl/wiki.php?legenda-gru...ujacy.html
Po co się z tym męczyć? nie zrozumialem ciebie Lumix bo nie jest to w [code] i nie da sie tego prawidlowo odczytac ;)

Możliwość jest taka że uzytkownik jeszcze może zrezygnować z pomocy bo strona została zawieszona ;/

Lumix nie potrzenie zmieniałes bo widzisz że autor sie forum juz nie zajmuje ;)
Mam pytanie. Nie mogę znaleźć viewgroups_index. Wszystko w szablonach przeszukałem :/
ACP -> style i szablony -> szablony -> szablony globalne -> viewgroups_index

Jeżeli nie znalazłeś dalej tego szablony to zapoznaj się ponownie z powyższą ścieżką.
aaa, a ja szukałem w stylu :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości