Zmiana css stylu

Inne  Założony przez  Swipe.

wersja skryptu MyBB:1.6.10
adres forum: localhost
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):
Tworzę własny styl na localhost(xampp) i mam problem gdyż jak zmieniam np. gif w css .thead i akceptuję jego zmianę nie pojawia się ona na forum. Próbowałem reinstalować forum i zmienić bazę mysql i nic(Jestem w mysql zielony).
I tu moje pytanie co zrobić aby zmiany które tworze w css były od razu widoczne po odświeżeniu forum??


PS chciałbym zaznaczyć że wina nie wynika z mojego mysql gdyż ten problem mam też na innych hostingach www.
Zmieniając w klasie .thead format obrazka np. nazwa.png masz go fizycznie w katalogu images?
Czy używasz stylu jako domyślnego (+dla pewności wymuszanie używania włączyć) tego, który zmieniasz w CSS?
Czy czyściłeś cach przegladarki po dokonaniu zmian? Kilka razy f5, lub ctrl + f5.
(05.08.2013, 00:56)Cybul napisał(a): Zmieniając w klasie .thead format obrazka np. nazwa.png masz go fizycznie w katalogu images?
Czy używasz stylu jako domyślnego (+dla pewności wymuszanie używania włączyć) tego, który zmieniasz w CSS?

Wszystko jest poprawnie zrobione. Podejrzewam że to po prostu była wina braku wyczyszczenia cache.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości