Przy próbie logowania przenosi mnie na localhost - migracja z phpbb3

Założony przez  rafkos7732.

PHPbb3
1.6.x.x:
www.adoptowanie.pl:
Problem z logowaniem i rejestracją po migracji:

Witam,
dzisiaj udało mi się w miarę bez problemu migrować z phpbb3 na mybb, migracja odbywała się u mnie na PC wszystko jest ok, lecz nie mogę się zalogować na forum.

Jak podpatrzyłem link do logowania i rejestracji wskazuje na lokalhost, pomimo że domenę główna ustawiłem w bazie MYSQL i nie wiem, co jeszcze może być powodem problemu?
Matslom napisał 27.07.2013, 20:01:
Poprawiłem tytuł
Zmieniłeś ścieżkę bburl i homeurl w tych samych miejscach do cookies, czyli plik inc/settings i baza tabela settings?
(27.07.2013, 20:00)Matslom napisał(a): Zmieniłeś ścieżkę bburl i homeurl w tych samych miejscach do cookies, czyli plik inc/settings i baza tabela settings?

Teraz link rejestracyjny i logowania działa, lecz gdy wpisuje dane do logowania niby pojawia się komunikat o poprawnym zalogowaniu, ale jednak nie loguje wraca na stronę główna
W pozycji
$settings['homeurl'] = "/";
co wpisać ?

ps w MySQL mam zmienione na adres strony, jeszcze napiszę, ze na localu u mnie na komputerze loguje normalnie

Ok poradziłem sobie

Jednak nadal mam problem z logowaniem i tez postów nie mogę oglądać...
A zrobiłem tak:
Wgrałem swoje przygotowane forum na localhost, po czym dokonałem migracji, po czym zapisałem bazę, usunąłem z FTP czysty my i wgrałem moje forum
Już nie mam pomysłu.. Proszę o pomoc
Matslom napisał 27.07.2013, 20:38:
Czyli wątek rozwiązany?
Proszę takie wątki oznaczać jako "rozwiązane"
Czyściłeś cookies w przeglądarce?
Sprawdzałeś logowanie na innej przeglądarce?
Przebuduj pamięć podręczną skryptu.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości