Urodziny MyBB PL po raz szósty!

Założony przez  DamYan.

[Obrazek: banner-news.png]

News w Portalu: https://webboard.pl/obchodzimy-6-te-urodziny/

Nie każdy zauważył, ale my na pewno (tę parę zmarszczek więcej i... więcej zużytego RAMu :D) - MyBB PL obchodzi swoje sześciolecie!

Mamy dla Was kilka niespodzianek, które będą pojawiać się codziennie przez nadchodzący tydzień.

Pierwszą z nich jest wywiad z liderem Moderatorów - Errorerem, z którego możecie dowiedzieć się kilku ciekawostek o tym, co "kosi posty" w imię porządku na Forum :)

Zapraszam do lektury.
Pierwszy... Gratulacje wytrwałości przede wszystkim. Dzięki, że jesteście. Blablabla... Wszystkim miło, wszystko fajnie. Może jakiś zlot? :)
Drugi! nioch nioch czego wam tu życzyć..? Na pewno drugiej 6 i trzeciej :P Cieszę się że jestem użytkownikiem tego forum i dalej nim będę (a może awansuje? xD). Nie umiem składać życzeń. xD

Piona! ;)
Super! oby tak dalej, 6 lat za wami :) panowie, życze wam 100 lat :D MyBB się rozszerza, wiedza na temat skryptu dzięki mybborad.pl jest jeszcze większa :)
Wszystkiego najlepszego MyBB PL, Ekipo i Użytkownicy. :)
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Przyłączam się do życzeń. 100 LAT! :)
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Nie brakuje Wam wytrwałości! Życzę więc Wam jeszcze większej popularności.
To już drugie urodziny MyBB, jakie mam okazję spędzać jako ekipianin. Jak ten czas szybko leci :)
Osobiście z mojej strony życzę nam, ogólnie jako supportowi, abyśmy nadal prężnie działali przez kolejne lata, a społeczność MyBB w Polsce się nadal powiększała. Całej ekipie życzę sukcesów w życiu prywatnym i sporo czasu wolnego, coby trudy życia codziennego i nasze obowiązki poza forum nas nie zgnębiły :D
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Hehe, może jak się postaracie to dostaniecie srebrnego pensa z okazji urodzenia się [wreszcie] royal baby ;)

PS. a ja już tu jestem prawie 3 lata :D
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.
Wchodzi Andrzej, wchodzi Władzio
MyBBoardzik to już dziadzio.
Tyle nerwów, tyle pracy
By supporcik mieli rodacy.
Taka baza: style, mody
A to wszystko - dla urody.
By te fora, szare smutne
By nie były tak pokutne (?).
Lejcie wódki, lejcie panie
Userom też się coś należy za pomaganie!
Ja tu jestem 2 lata w sumie. Bywały także u mnie wzloty i upadki, ale ja zostaję tutaj do końca, którego miejmy nadzieję - nie będzie. Na prawdę gratulacje dla Was chłopaki - mam na myśli głównie ekipę, co drugi by pewnie odpuścił sobie po jakimś czasie, a Wy mimo wszystko daliście radę. Nie mówiąc za wiele, to też zasługa użytkowników :) 100 lat i jeszcze więcej!
Były wzloty i były upadki, ale z całego serca Wszystkiego najlepszego pomimo, że spóźnione.
No już zbytnio z tymi "upadkami" nie przesadzajmy, bo to jakby dotyczyło związku jakiejś brazylijskiej telenoweli. Było dobrze i jest dobrze i żeby dalej było dobrze.
najnajnajlepszego
100 lat :)
heh, więc teraz może być tylko lepiej :)
pozdrowienia dla wszystkich użytkowników :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości