Informacje pod avatarem

Założony przez  Sanjus.

wersja skryptu MyBB: 1.6.10
adres forum: forum.f4play.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Witajcie.

Idę do Was z moją prośbą w której chciałbym prosić o pomoc w kilku rzeczach, które opiszę w podpunktach.
Zdjęcia nie będę dawał, ponieważ link do forum dostaliście wyżej, więc to nie będzie potrzebne tak, więc:

  1. Mamy od avatarem informacje i brzydko to wygląda. Chciałbym, abyście mi powiedzieli jak zrobić, aby były tam takie informacje jak:
    Dołączył:
    Posty:
    Reputacja: (ilość punktów)
    Gadu-Gadu: (aby była możliwość ustawienia jakoś w profilu swojego numeru, który wyświetlałby się pod avatarem.
    Kontynuując chciałbym się pozbyć tego brzydkiego tła i wszystkie te informacje dać w osobną ramkę, czyli 'Dołączył' w ramce, 'Posty' w drugiej, osobnej ramce itd.
    Widziałem już tutaj takie tematy lecz wszystko źle działało, nie tak jak trzeba.
    Ostrzeżenia: (ilość ostrzeżeń)
A więc tak:

Co do Gadu Gadu to wchodzisz w ACP -> Konfiguracja -> Dodatkowe pola profilu -> Nowe pole profilu -> I tam nazywasz po kolei:

Nazwa * - Gadu Gadu
Krótki opis * - Wpisz tutaj swój numer gadu gadu
Typ pola * - Zostawiasz textbox
Kolejność wyświetlania * - Wpisz tam 4 (jeśli masz już jakieś pola dodatkowe to wpisz numer następnego np. masz już 5 to wpisujesz 6).
Wymagane? * - Jeśli chcesz by było to przy rejestracji zaznaczasz tak.
Edytowalne przez użytkownika? * - Tak.
Ukryj w profilu? * - Nie
Dostępne tylko dla użytkowników z określoną liczbą postów? - zostawiasz puste.

I ok.

Następnie idziesz do ACP -> Style i Szablony -> Szablony -> Twój_Szablon -> Opis posta -> postbit_author_user i Zamieniasz ten szablon na ten:
<div class="dane_usera">{$lang->postbit_joined}{$post['userregdate']}</div><br />
<div class="dane_usera">{$lang->postbit_posts}{$post['postnum']}</div>
<div class="dane_usera">{$post['replink']} </div><br />
<div class="dane_usera">GG: {$post['fid4']}</div>
<div class="dane_usera">{$post['warninglevel']}</div>

I na koniec global.css (ACP -> Style i Szablony -> Twój_Styl -> global.css -> tryb zaawansowany) wklejasz:
.dane_usera {
      background: #898989;
      color: #000;
      padding: 1px 2px;
      margin-bottom: 3px;
      border-radius: 2px;
      border: 1px solid #000;
}



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości