Simsony.info

Założony przez  Kamilo0002.

Witam wszystkich!

Chciałem Wam przedstawić moje najnowsze forum, które oparłem właśnie na silniku MyBB :rolleyes:

Poprzednio fora miałem na phpBB by przemo :P Postanowiłem się przenieś na MyBB :cool:

Simsony.info - forum o Simsonach, strona na której uzyskasz pomoc dotyczącą naprawy i tuningu swojego Simsona, forum użytkowników motorowerów marki Simson. Dyskusje, pomoc, tuning, pasja, gry i zabawy- to wszystko u nas! Zapraszamy wszystkich wielbicieli lub posiadaczy tej marki motorowerów na nasze forum. Jeśli jesteś mechanikiem lub zajmujesz się w wolnych chwilach swoim Simsonem lub innym motorowerem to możesz pomagać innym i przy tym samemu się czegoś nauczyć! Simsony.info to przyjazne dla użytkowników forum simsonowskie z najlepszą doświadczoną ekipą!
Dobrze dobrana kolorystyka, nawet fajny baner, ale i tutaj kuluje sprawa działów. Za dużo ich, zbyt chaotycznie przyporządkowane do kategorii.

Niestety o zawartości nic nie powiem, bo forum wymaga rejestracji (zabieg, żeby pozyskać więcej osób? lepiej zawsze zrobić kilka ogólnodostępnych działów...).
Lordnever napisał 22.04.2009, 22:22:
Proszę o trzymanie się regulaminu działu:P
(15.04.2009, 04:30)DamYan napisał(a): Niestety o zawartości nic nie powiem, bo forum wymaga rejestracji (zabieg, żeby pozyskać więcej osób? lepiej zawsze zrobić kilka ogólnodostępnych działów...).

Zrobiłem mniej wazne działy ogólnodostępnymi :) Tylko dział Warsztat jest dostępny po zalogowaniu ;P

Co do tego iż jest za dużo działów to mi tam się wydaje dobrze :E Może kiedyś to trochę pozmieniam ;P Ale czy chaotycznie dobrane do kategorii? To jest własnie dobrze ;P
(19.04.2009, 13:39)Kamilo0002 napisał(a): /.../ Ale czy chaotycznie dobrane do kategorii? To jest własnie dobrze ;P

Jest chaotycznie podobnie jak Twoja wypowiedź :) To by wszystko wyjaśniało.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości