Baner obok loga, zcentrowany do prawej.

Założony przez radoslaw.

Jak wstawić baner obok loga, z zaznaczeniem aby był on zcentrowany do prawej strony. Logo jest do lewej dodatkowy baner chciałbym zrobić do prawej.
Kombinowałem na różne sposoby. Po wklejeniu kodu banera wyświetla się on tuż przy logo i za nic nie mogę go scentrować do prawej. Używałem znacznika <div align:"right" ale powoduje on tylko to, ze baner wskakuje poniżej loga. Zależy mi aby był w tej samej linii, po jednej stronie logo, po drugiej banner. Może ktoś ma jakąś wskazówkę. Przeszukałem forum ale nic na ten temat nie znalazłem. Z góry dziękuję za pomoc.
TaniDedyk.pl
Pomocy nie doczekałem się, widocznie poważny problem. Sam także go nie rozwiązałem w taki sposób jakbym chciał. Znalazłem zastępcze wyjście, dosyć proste. Jeśli kogoś będzie ono interesowało to je opiszę.
Wydaje mi się, że można to zrobić na tabelach, z dwiema komórkami (określonymi procentowo). W jednej dajesz wyrównanie do prawej, w drugiej do lewej i "po ptokach".
Pokombinuję tak, dzięki za pomoc.

Na razie zrobiłem w ten sposób, że po prostu robię większe logo, z prawej strony grafiki zostawiam wolne miejsce (które robi jako odstęp pomiędzy logiem a banerem). Później dopasowuję szerokość baneru i wszystko gra. Oczywiście mam świadomość, że to rozwiązanie jest raczej pożyteczne tylko dla mnie i zapewne tylko w skórce przeze mnie używanej. Jednak jak wiadomo, rozwiązania indywidualne są najlepsze. :P

Podobne wątki

Styl Nie moge wyśrodkować loga

09.05.2017, 13:58
Ostatni post: Widar

Inne Jak zrobić informacje po prawej stronie

01.05.2017, 17:13
Ostatni post: BeLWeR

Buttony Buttony wyświetlają się pod sobą zamiast obok siebie

12.04.2017, 20:53
Ostatni post: Fyeem

Inne Tabelki obok

13.02.2017, 17:40
Ostatni post: rr92

Jak zmienić miejsce loga

03.02.2017, 23:40
Ostatni post: Eremite


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości