Ocena stylu i wasze pomysły

Pomysł  Założony przez  SeikS.

wersja skryptu MyBB: 1.6.10
adres forum: http://www.cs-wojna.pl/index.php
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Proszę was o ocenę mojego nowego szablonu o nazwię Wojna_v2. Wzorowany on był na szablonie skillowni z IPB. Piszcie co dodać, co wywalić. Jest nowy wygląd profilu, wygląd posta.

Za fajne odp daje + ;)
Matslom napisał 01.06.2013, 10:18:
Przenoszę do odpowiedniego działu
No no piękny :) Profil użytkownika mam podobny na swoim stylu :P Tylko to zielone tło spinner`a mi nie podchodzi. :/
Tak było na oryginale więc tak jest i tutaj ;) Moim zdaniem ładnie tak wygląda
Ladnie, ale podobnie ma cs-harnas :P
Cytat:It's all about the details.
---------------
PW tylko forum, nie mejl.


Bo to styl skillownia~cs-harnas (tylko mybb a nie IPB i własny kod)
Tak sobie sprawdzałem Twoją reputacje a tu zobacz co znalazłem:
[Obrazek: screen1gs.png]
Usuń text-shadow (strzelam).

I nie ma obrazka "rateuser.gif".
I czasami nie można kliknąć w logo?! Lul. :F
Przerób edycje Profilu ;)
gibon na reputacje będę kupował plugin gotowy od baszara również na listę znajomch. Skileczek to mam w planach ale jakoś nie chce mi się za to brać ;D

usunąłem ze smiletext color i text shadow. Dzięki gibon za zauważenie.
jeżeli nie bedziesz żywcem wyciągał kodu z szablonów Ipb to bedzie dobrze.

Ocena to 1/10 bo wszystko skopiowane z Ipb.
SzulC i tu się mylisz ;)
evry one skad masz sklep? i czemu stopka jest zmieniona?

styl kolejna odslona podszywki ipb
:(
W końcu nie każdemu może się podobać. Do DjHehe nie napiszesz że to podszywka Carbona albo Infinite a tutaj to tak..
Supryk bo nie jest to sklep xvaka ;D

Sklep nabyty legalnie
Przypominam, że w tym dziale oceniamy i dyskutujemy o stylach konstruktywnie - wszelkie inne komentarze będą usuwane. Jeśli stawiamy tezę to musimy podać argumenty. Nie ma dyskusji na hasła, co najwyżej odbijanie piłeczki a na to nie ma tutaj miejsca.

Co do stylu to nie bardzo wiem co tu oceniać? Styl, który w 99% jest kopią czyjejś pracy? Nie wspominając już o tym, że korzystasz z cudzych grafik. Nie rozumiem też po co na siłę robić z MyBB płatny skrypt IPB? Chodzi mi, na przykład, o szukajkę, w której jako tło umieściłeś obrazek imitujący drop down menu z IPB (sic!).

Nie ma czego prezentować, nie ma czego oceniać, nie ma o czym dyskutować. Zamykam.
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości