Jak zmienić logo forum?

Założony przez  Kokainowy.

wersja skryptu MyBB:1.6.9
adres forum: zbędny
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):Jak mogę zmienić logo? Przeszukałem cały folder images i nigdzie tego nie ma. Jest może jakiś plik, w którym jest podana lokalizacja loga? Chodzi mi o główne logo forum, tzw. header.
Matslom napisał 30.05.2013, 15:40:
Przenoszę do odpowiedniego działu
(29.05.2013, 16:24)Kokainowy napisał(a): ...
adres forum: zbędny
...

No wiesz, tutaj wróżek nie ma a kryształowa kula dalej w naprawie.. Wiec adres forum jest NIEZBĘDNY a nie ZBĘDNY.
Gibon, mylisz się. Jest zbędny :D

Wrzucasz do folderu swojego stylu (Przykład: images/twojstyl) o nazwie, np: asdasdasd.jpg

Następnie przechodzisz: Style i szablony -> TWOJ STYL -> Edytuj styl -> Logo forum
i dalej "images/logo.png" zmieniasz na "images/asdasdasd.jpg" (bez ukośnika na końcu).

Cała filozofia :D
Tak tylko łątwiej by było sprawdzić ścieżkę do logo i po prostu tam podmienić a nie bawić się w ceregiele..
Już sobie poradziłem, folder cache. Dziękuje za fatygę.
(29.05.2013, 16:46)gibonpl napisał(a): Tak tylko łątwiej by było sprawdzić ścieżkę do logo i po prostu tam podmienić a nie bawić się w ceregiele..

Czasami wystarczy użyć standardowych narzędzi, zwłaszcza jeśli masz index zawalony tabelami, skryptami, itd. :D
Sepowaty napisał(a):Gibon, mylisz się. Jest zbędny
Nie każdy styl ma ścieżkę do loga tam gdzie powinna powadzić.
Sepowaty napisał(a):zwłaszcza jeśli masz index zawalony tabelami, skryptami, itd.
Logo jest wpisane w headerze
Kokainowy napisał(a):Już sobie poradziłem, folder cache.
...
Style należy edytować z poziomu ACP, a nie z cache. Przez taki sposób jak Ty zrobiłeś, później możesz utracić zmiany w stylu.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości