Styl GiboNv1 by GiboneKPL

Założony przez  GiboneKPL.

Witam. Ostatnio tworzyłem styl dla kumpla na forum cs. Daję go do waszej oceny.


Opis: Jest to styl wzorowany na oryginalnym carbon-green oraz infinite na I.P.B oraz Luminos by DjHehe (dokładniej profil). Kody sam wszystkie pisałem, więc proszę nie pisać o tym że "kradnę od DjHehe".
Tło robił mój kumpel (właściciel testowego forum On będzie miał to forum), a theader`y i rangi zrobił mi użytkownik tego forum creezeN. Z paletą kolorów pomagał mi EveryOne. Pozdro dla nich ;)

Demo: http://forum.falcotestuje.cba.pl/

Konto testowe:
L: Tester
H: test123

Screeny:

Widok góry:
[Obrazek: screen1sm.png]

Widok dołu:
[Obrazek: screen2ed.png]

Widok wątku:
[Obrazek: screen3btr.png]

Widok profilu:
[Obrazek: screen6st.png]

Widok panelu logowania:
[Obrazek: screen4tf.png]

Widok palety kolorów:
[Obrazek: screen5f.png]


Pozdrawiam GiboneKPL ;)
Dawno niczego nie oceniałem. Więc tak od góry:
Nawigacja ma na sztywno wpisaną szerokość. Na mniejszych monitorach wychodzi poza content forum.
Nierówne marginesy w wyszukiwarce (jej umieszczenie na belce), oraz tego trybiku od szukania zaawansowanego.
Nierówno umieszczone ikonki w logowanie i rejestracja
IMHO contatainer powinien mieć jakiś padding minimum 8px. Teraz wygląda to śmiesznie.
Nierówne napisy na thead'ach (za wysoko).
Trowy w sideboxie powinny też mieć jakiś padding, tak samo ja tcat i tfoot. Ogólnie brakuje paddingu w wielu miejscach przez co elementy wyglądają dziwacznie.

Teraz wątki:
Niewidoczny temat w postach (czarny tekst)
Biały border oddzielający usera od treści posta jest za jasny, nie pasuje przez to do stylu
Wszystko jest ściśnięte: Partnerzy/serwery/button odpowiedz/reszta forum. Tak samo w profilu widocznym z poziomu wątków/widoku działu/stronie głównej/widoku profilu. Za mało marginesów i paddingów.

Na razie chyba tyle.
Dodany padding w containerze.
Poprawiony kolor oddzielający autora postu od treści.
Pomyliłem styl i dlatego był czarny tekst w poście :P Naprawione.
Dodany margines w theadach.
Nawigacja poprawiona.
Dodane odstępy między tabelami "Partnerzy"/"Serwery".
Styl ładny, jak na własne kodowanie to nieźle Ci wyszło... ;)
PS. Jeszcze rangi graficzne Ci robiłem ;)
@creezeN wiem wiem zapomniałem dodać, poprawiłem post :P
Tylko potrzebuje też grafiki do nawigacji :D

Nikt już nic nie napiszę? :(
Dodałem profile coments oraz zakładkę dodatkową w profilu!
Zapraszam do oceniania :)

@Dodane okienko przypominające rejestrację!
Styl jest mało dopracowany do carbona lub infinity mu jeszcze daleko ;) Ale moja ocena to 6/10. Picker powinien być na górnej belce a nie być przyklejony na stałe.
Dopracuj styl a będzie można ocenić.
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
To nie ma być kropla w krople carbon czy infinity tylko pomieszanie ich części..
mógł bym downloada tego stylu? Bardzo bym prosił
Przecież to jego autorski styl, tak więc nie myśl ze ci udostępni za darmo.

Wysłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
hmm, z tego co ja tutaj widzę to jest raczej na bazie mojego carbona(który edytował djhehe) i ty zmieniłeś tylko kolorystykę i kilka elementów kodu
Twojego?? Raczej na bazie oryginalnego z I.P.B...
Widziałem podobny w sieci, czy to jest twoja w pełni produkcja czy grubo przerobiony gotowiec to już trudno powiedzieć.Moje zdanie jest takie, szablon jak na początkowego jest super, pewnie ma sporo błędów w kodzie ale wszystko jest do poprawienia.
Kolory ciemne, konkretna grafika i masz u mnie duży plus :)

@up pewnie bazował na innym stylu bo przecież każdy od czegoś musi zacząć.

P.S jednak przypomniałem sobie, nie ma to jak elegancka przeróbka już przrobionego stylu djhehe ;)
Jednak nie do końca to twoje dzieło Panie Gibonie.
gibonpl ja zrobiłem carbona na mybb dokładnie pod koniec lipca 2012 roku i tutaj widzę że większość jest wręcz taka jak u mnie + mody zrobione przez djhehe(jeśli chodzi o modowanego carbona przez djhehe to poniżej jest wytłumaczenie), więc obstawiam że masz styl kupiony u djhehe i na jego bazie przerabiasz go pod siebie, buttony zaloguj i rejestracja robiłem w gradiencie i widzę że ty tego gradientu wcale nie przerobiłeś ;)

DirkOne początkowy kod carbona robiłem ja, lecz jak już mi się nie chciało z nim bawić, to sprzedałęm go dla djhehe i on przerobić po swojemu(dodał parę rzeczy m.in. szukajkę, sidebar) i potem on też sprzedawał swoją przeróbkę



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości