błąd z równością forum

Błąd   Założony przez  tasakamana.

wersja skryptu MyBB:1.6.10
adres forum:
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty): Witam mam problem z równością na forum a mianowicie z zakładkami : wątki posty ostatni post są one krzywe w stosunku do innych.
[Obrazek: beztytuuoin.png]
Pokaż szablon forumbit_depth2_lastpost (czy coś takiego)
forumbit_depth2_forum_lastpost mam coś takiego a tam jest taki kodzik:
<span class="smalltext"><span class="lastposter">{$forum['lastposteravatar']}</span>
<a href="{$lastpost_link}" title="{$full_lastpost_subject}"><strong>{$lastpost_subject}</strong></a>
<br />{$lastpost_date} {$lastpost_time}<br />{$lang->by} {$lastpost_profilelink}</span>
Spróbuj tak:
<span class="smalltext" style="max-width:130px;"><span class="lastposter">{$forum['lastposteravatar']}</span>
<a href="{$lastpost_link}" title="{$full_lastpost_subject}"><strong>{$lastpost_subject}</strong></a>
<br />{$lastpost_date} {$lastpost_time}<br />{$lang->by} {$lastpost_profilelink}</span>
nic nie dało
<span class="smalltext" style="text-align: center"><span class="lastposter">{$forum['lastposteravatar']}</span>
<
a href="{$lastpost_link}title="{$full_lastpost_subject}"><strong>{$lastpost_subject}</strong></a>
<
br />{$lastpost_date} {$lastpost_time}<br />{$lang->by} {$lastpost_profilelink}</span
sprawdz to, choc nie za bardzo zrozumialem o co Ci chodzi ;)

Wytaptane z mojej Mini Galaktyki ;)
nie działa ,a chodzi mi o to żeby było wszystko w jednej kolumnie.
Obszary zaznaczone na zdjęciu były w jednej kolumnie:
[Obrazek: 70797054623754265958.png]
żeby posty w jednym dziale były równo z postami w drugim to samo z wątkami :)
Usuń tą modyfikacje z awatarami.
Dodaj jeszcze jedną kolumnę i dam wstaw awatary.
Albo przenieś awatary za ostatni post a nie przed to się wyrówna.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości