Po upgrade do 1.6.10 nie można wgrać stylu DarkFusion

Założony przez  blazej222.

wersja skryptu MyBB:Najnowsza
adres forum:acfforum.cba.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):
Siemka.Po upgrade nie moge wgrac stylu darkfusion poniewaz:
" W stylu została znaleziona potencjalna luka bezpieczeństwa, więc nie został zaimportowany. Skontaktuj się z autorem stylu bądź ekipą MyBB w celu uzyskania pomocy"
Widzialem juz tematy na tym forum ale nie uzyskalem odpowiedzi,w zwiazku z tym pisze nowy temat
DamYan napisał 30.04.2013, 00:58:
Nadawaj poprawne tematy wątkom.
A styl wgrywałeś od nowa, czy updateowałeś i dopier wygrywałeś ? Jeśli to 2 to powróć do 1.6.9 wgraj styl i z updateuj forum.
Styl byl wgrany na 1.6.9 a po update sie rozwalil.Chcialem na 1.6.10 zainstalowac ale jakas luka bezpieczenstwa
Mam to samo przed chwilką zainstalowałem to 1.6.10 ale wracam chyba do 1.6.9 bo to nie ma sensu sie bawić
To wszystko przez to, że zostały naprawione luki bezpieczeństwa. A więc trzeba poczekać na aktualizację styli, albo samemu się pobawić oraz ostatnia(chyba najlepsza) opcja zostać przy 1.6.9
Cytat:oraz ostatnia(chyba najlepsza) opcja zostać przy 1.6.9
Oj, uwierz, że nie najlepsza...

Chyba lepiej poświęcić te kilkadziesiąt minut/kilka godzin na dostosowanie wszystkiego pod nową wersję skryptu aniżeli paść ofiarą ataku, prawda?
Wejdźcie do danego stylu i zapiszcie każdy css na nowo ;)
Ok ale teraz nie wiem jak wrocic do starego mybb :( kopi nie zrobilem
A jak wgrywasz styl to zaznaczasz żeby ignorowało wersje?
lexox Tu nie chodzi o kompatybilność, tylko o to że wykrywa lukę bezpieczeństwa...
Mam to samo z własnym stylem.

Co macie na myśli mówiąc: zapisz każdy css na nowo?

Jakie macie pomysły na naprawę skina?;d

// Sory za odkop :x
ja rozumiem, że nie możecie eksportować stylu? Tak to odbieram ;) Jeśli tak to mogę pomóc..
Ja nie chcę go eksportować tylko importować... Nie z forum tylko na forum =.= i tym każdy ma problem.
https://webboard.pl/thread-41552.html?pi...#pid176651



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości