Zmiana wyglądu panelu użytkownika

Założony przez  Szymczuś.

wersja skryptu MyBB:1.6.x
adres forum:
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Zmiana panelu usera.

Witam.

Chciałbym zmienić sobię panel usera po zalogowaniu.

Przed zalogowaniem wygląda tak:

[Obrazek: 941195_376360265803007_1023714815_n.jpg]

A po zalogowaniu już strasznie:

[Obrazek: 945003_376360825802951_1382074188_n.jpg]

Proszę o podesłanie jakiś innych ''Panelów Usera'' i wyjaśnienie gdzie mam to dodać :)
Matslom napisał 29.04.2013, 20:13:
Poprawiam tytuł
Ja nie wiem o co Ci chodzi dokładnie, ale edytujesz to w ACP -> Style i Szablony -> Szablony -> Twój_Szablon -> Nagłówek -> header_welcomeblock_member
Ale co wygląda strasznie? Określ się. Nikt tutaj nie będzie zgadywać co Ty chcesz.
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Chciałbym zmienić poprostu wygląd tego po zalogowaniu, dodać jakieś zdjęcia czy coś
Wszelkie kody dotyczące panelu po zalogowaniu znajdziesz w szablonie header_welcomeblock_member (ACP -> Style i Szablony -> Szablony -> Twój_Szablon -> Nagłówek -> header_welcomeblock_member)

@No i nie zapominajmy o css.
A czy ktoś mógłby podesłać mi jakieś fajne style? dopiero zaczynam przygodę z forum dlatego proszę o jakieś fajne panele, bo sam narazie nie umiem napisać.
Ciężko tak, my w Twojej głowie nie siedzimy. Jak chcesz coś zlecić do napisania to dział Giełda.
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Jak mogę prosić, to podajcie mi kilka stylów to wybrałbym sobie, a jeżeli mi się nie spodobają, to napiszę w giełdzie ;)
https://www.google.pl/search?rlz=1G1GGLQ...20&bih=910
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Szymczuś, Jako że zaczynasz zapraszam Cię do tych jakże wciągających lektur :
HTML
CSS
Zapewne jeśli to przeczytasz (wszystko) to będziesz już umiał to i owo.
ja myślę że autorowi nie chodzi o panel logownia tylko o to po zalogowaniu ( nie wiem jak to się nazywa) tam gdzie jest acp, mcp itd.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości