Błąd w tłumaczeniu stylu - REKSIO

Założony przez  GodGreg.

NA wstępie dodam, że nie wiem czy to odpowiedni dział. Jeżeli nie to bardzo przepraszam i proszę o przeniesienie.

Wersja tłumaczenia:Styl : Reksio (wersja? normalna :P)
Wersja MyBB:1.6.10
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):
[Obrazek: 30813682083078365971_thumb.jpg]
Pierwszy screen, jak spolszczyć te zaznaczone rzeczy?

[Obrazek: 81170334691768903405_thumb.jpg]

I kolejny, jak spolszczyć te buttony i jak zrobić, żeby ten poziom ostrzeżeń nie zlewał się z liczbą oraz %.
Z góry dziękuje za odpowiedź ! :)
Matslom napisał 29.04.2013, 17:19:
Przenoszę
Panel Użytkownika szablon header_welcomeblock_member (ACP -> Style i Szablony -> Szablony -> Twój_Szablon -> Nagłówek -> header_welcomeblock_member)

Buttony szablon postbit (ACP -> Style i Szablony -> Szablony -> Twój_Szablon -> Opis posta (lub coś takiego) i używasz FireBuga na MF albo Zbadaj element na Google. I do dzieła byku ;) A poziom ostrzeżeń to nie wiem ale zaraz się dowiem ^^

@Poszukaj gdzieś w postbit_classic
Tych ostrzeżeń mam szukać w postbit_classic opis postu?
Prawdę powiedziawszy to nie wiem ;F poszukaj może w opisie posta albo gdzie indziej ? nie wiem naprawdę.
Dobra, i tak już dużo pomogłeś :) Bardzo Ci dziękuje :D
//
JBC znalazłem, odpowiada za to postbit_warninglevel :)

Ta linijka odpowiada za te %:

<li><span class="author_title darktext">{$lang->postbit_warning_level}</span><span class="author_content lighttext">{$warning_level}</span></li>

$warning_level - odpowiada, za wyświetlanie odpowiedniej ilości % (jeżeli źle mówię poprawcie) to jak mam zrobić, żeby ta liczba pokazywała się troszkę dalej. W stronę prawą :P


///

Dobra już mam takie cuś:
[Obrazek: 84979910406132909258_thumb.jpg]

Kod wygląda tak: <li><span class="author_title darktext">{$lang->postbit_warning_level}</span><span class="author_content lighttext"><p style="padding-left: 20px; text-align: center">{$warning_level}</p></span></li>

Nie dało by się, aby napis i te procenty były w jednej linii? Oczywiście, żeby się nie zlewały...



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości