Czy w MyBB jest index, który zawiera cały kod?

Założony przez  lolzpol.

Tak jak w temacie.
DamYan napisał 22.02.2009, 03:49:
Następnym razem pisz w odpowiednim dziale.
co to jest index?
PPM/Pokaż źródło strony.
to jest podgląd źródła wyrenderowanej przez przeglądarkę strony. MyBB nie jest przeglądarką. w przeglądarce możesz oglądać kod źródłowy forum MyBB właśnie poprzez PPM->Pokaż źródło strony.

chyba chodzi ci o coś innego...
Chodzi mi oto, że mam zamiar poprawić błędy, które wskazał validator. Nie chce mi się biegać po poszczególnych plikach. Chciałem to znaleźć w jednym miejscu - właśnie tak jak to jest pokazane w Źródle strony.
nie ma czegoś takiego. cały kod, który sprawdza walidator znajduje się w szablonach. nie masz innego wyjścia.
Dobra,uporałem się ze wszystkimi błędami - było ich dość sporo. Jak teraz poprawnie to wdrożyć w index? Tak, żeby nic się nie posypało.
otwierasz odpowiednie szablony i nanosisz poprawki.
Chciałbym wrzucić od nowa cały poprawiony kod. Otwieranie każdego szablonu i wklejanie kodu zajmie mi wieki.
inaczej się nie da.

//edit
matc post niżej dobrze powiedział. ty cały czas nie chcesz zrozumieć, że nie ma nic "ot tak" na pstryknięcie palcami.
Albo rybka, albo akwarium. marines udzielił Ci odpowiedzi, albo nanosisz tak poprawki, albo wcale. Prowadzenie forum wiąże się z pewnymi "wymaganiami" czy też tzw. "wysiłkiem" w pewnych kwestiach. Albo prowadzisz je profesjonalnie i tak też podchodzisz do wszelkich spraw z nim związanych, albo jak pupa.

Edit:
marines ubiegł.
# Among the blind one - eyed man is a king.
Hm, zawsze przykładam się do tego co robię. Teraz nie będzie inaczej.

Powiedzcie mi jeszcze jedną rzecz, chciałbym zacząć od Ankiety - Szablony i iść w dół - tak,żeby się nie pogubić. Skąd mam teraz wiedzieć gdzie się znajduję poprawiony kod odpowiadający za Ankiety - szablony? Struktura kodu uległa diametralnej metamorfozie.
musisz szukać samodzielnie i pomagać sobie narzędziem wyszukiwania w szablonach.
Słuchaj mistrzu - włącz sobie w ustawieniach by wyświetlało Ci znaczniki poszczególnych szablonów w źródle (ACP->konfiguracja->Ustawienia serwera i optymalizacji->Wypisywać komentarze na początku / końcu szablonów? ->Tak

A potem edytujesz kolejne szablony tam gdzie znajdują się błędy.
Włączenie tej funkcji pozwoli Ci łatwiej nawigować między szablonami.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości