MyBB 1.6.10 wydane!

Założony przez  DamYan.

Dziś pojawiła się nowa wersja MyBB, oznaczona numerem 1.6.10. Zachęcamy do aktualizacji, tym bardziej, że poprawiono w niej 7 luk bezpieczeństwa i aż 95 błędów.

Więcej informacji na Portalu MyBB PL oraz oficjalnym blogu.

MyBB.com ma problemy z serwerami, w razie czego pliki są dostępne również u nas:
- pełna paczka instalacyjna: https://webboard.pl/mybb_1610.zip
- zmienione pliki: https://webboard.pl/changedfiles_1610.zip
:)

spolszczenie ?

od 1.6.9 kompatybilne ?
(22.04.2013, 15:19)Supryk napisał(a): :)

spolszczenie ?

od 1.6.9 kompatybilne ?

Jeszcze nie testowałem, ale myślę, że będzie działać. Postaramy się też szybko wydać spolszczenie do aktualnej wersji i PPM (Polska Paczka MyBB).
Dzięki za info ;) Aktualizował już ktoś? Jakieś problemy z pluginami?
Wlasnie to mnie ciekawi czy pluginy beda dzialac poprawnie
To nie jest skok do 1.8, ale pytam się na wszelki wypadek :P
Ja mam pytanie. Czy przy upgrade trzeba wyłączyć pluginy? Jeśli tak to fatalnie bo potem znów trzeba wszystko ustawiać. :(
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Z tego co wiem to nie trzeba, ale osobiście uważam, że lepiej wyłączyć. A co do ustawień to szablony będziesz miał zapisane w kopii bazy danych, a ustawienia możesz otworzyć przed upgradem forum w innej przeglądarce, a po upgradzie zmienić je na takie jakie miałeś, albo zrobić screeny obecnych ustawień.
Przecież jest opcja globalnego wyłączenia pluginów w MyBB od którejś z ostatnich wersji i po upgrade nie powinno być problemu z ustawieniami, które zazwyczaj siedzą w bazie.
To ja wiem, ale jak to działa?
Bo jak na przykład wezmę, dajmy na to, dezaktywację MyShoutbox 1.7 i potem aktywację (w zakładce Pluginy) to na nowo w konfiguracji trzeba ustawiać.
A opcja globalna jak to robi?
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
(22.04.2013, 17:49)SLAVOO napisał(a): To ja wiem, ale jak to działa?
Bo jak na przykład wezmę, dajmy na to, dezaktywację MyShoutbox 1.7 i potem aktywację (w zakładce Pluginy) to na nowo w konfiguracji trzeba ustawiać.
A opcja globalna jak to robi?

Po prostu wyłącza pluginy bez zmian w ustawieniach. Poza tym dezaktywacja nie powinna usuwać ustawień, po to w sumie jest. Dezinstalacja powinna wywalić wszystko z bazy i ustawień.
Niestety przy niektórych pluginach dezaktywacja działa jak dezinstalacja :(
Mi po aktualizacji rozwaliło cały styl forum omnibussimulator.pl - wie ktoś dlaczego?
Myślę, że dlatego:
Cytat:Your board has not yet been upgraded. Please do so before attempting to browse it.
(22.04.2013, 19:31)maniek015 napisał(a): Mi po aktualizacji rozwaliło cały styl forum omnibussimulator.pl - wie ktoś dlaczego?

Cytat:Your board has not yet been upgraded. Please do so before attempting to browse it.
Twoje forum nie zostało jeszcze zaktualizowane. Zaktualizuj je zanim zaczniesz je przeglądać.

Adres skryptu aktualizacyjnego: {adres forum}/install/upragde.php

(22.04.2013, 19:45)hipekxd napisał(a): Myślę, że dlatego:
Cytat:Your board has not yet been upgraded. Please do so before attempting to browse it.

Byłeś szybszy :P



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości