Podziękowania

Założony przez  rtsmistrzpolski.

Jestem ciekaw jakie zdanie mają inni.
Moje jest takie:

Zawsze kiedy otrzymuję rozwiązanie na forum to odpowiadam ostatni raz, dziękując i przyznając punkty reputacji. Oczywiście zaraz ląduje notka o akcji Podziękuj...

Panowie, dlaczego promujecie brak wdzięczności. Ludzie są zamknięci w sobie, i jeszcze w takich miejscach. Nikt nie pisze litanii podziękowań na 10 postów a jeden skromny typu: wieki mi to zajęło, dziękuje Ci bardzo - i przyznaje punkt. Sam punkt nikomu nic nie mówi i nawet nie wie że właśnie dostał, brak satysfakcji i obsługa forum to żmudna bez emocji praca.

A tu chodzi o ludzki gest.
Z tą akcją chodzi o to żeby pozbyć się zbędnych postów typu "Dzięki stary" Tylko po prostu klikasz "pomógł" albo "repka +" i już ..
Dokładnie.
Po co pisać w zasadnie nic nie wnoszące i nabijające tylko liczniki posty, skoro od podziękowania jest system mysupport (oznaczanie tematów jako rozwiązane) oraz podziękowania?
Ja tylko dodam, że mamy także promocje dla użytkowników, które są zależne od progów postowych, więc tym bardziej zależy nam na wartościowości wypowiedzi. W zamian dajemy przecież kilka możliwości podziękowania, niekoniecznie postem z napisem "dziękuję", więc można się odwdzięczyć.

Dbamy o jakość serwisu i wypowiedzi, więc to akurat nasz plus, a nie znęcanie się nad biednymi użytkownikami, powodując ich zamknięcie się w sobie ;)
a ja tam popieram autora

Przychodzi jakiś lajk

widzi temat z rozwiązaniem swojego problemu bo akurat ten temat mu google pokazalo i pewnie najpierw patrzy na posty czy to rozwiązanie akurat pomoglo
rtsmistrzpolski napisał(a):Sam punkt nikomu nic nie mówi i nawet nie wie że właśnie dostał
Od tego jest reputacja.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości