Kolor tła notatki moderatora

Założony przez  Hadhod.

wersja skryptu MyBB: 1.6.8
adres forum: www.trupiarnia.eu
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Witam. Mam problem nie potrafię sobie poradzić z poprawieniem koloru tła tego pola i kolorem czcionki oraz linków:
[Obrazek: 92609410.png]
Wszystkie takie sobie problemy sobie poradziłem został mi ten, tak tak wiem zrobiłem zbadal element na google chrome i wyskakuje mi że postbit_moderator_notice i modnotice, spoko wszedłem w global.css i ale nie mam tam takiej rubryki lub jestem ślepy a przeszukałem to chyba 20 razy i nie widzę a w szablonach zwykłych też byłem i też nie ma.

Proszę o pomoc. Bardzo mi na tym zależy
No jak dodawałeś tę ramkę powinieneś dodać kod do glabal.css ->tryb zaawansowany.
.modnotice {
background: #ADCBE7;
padding: 8px;
margin: auto auto;
border: 1px solid #0F5C8E;
color: #000000;
font-size: 12px;
}
Za tło odpowiada: background: #ADCBE7;
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
no niby dodałem do zaawansowanego to co mi wkleiłeś ale nic się nie zmieniło ;/
global.css


.modnotice {
background: #ADCBE7;
padding: 8px;
margin: auto auto;
border: 1px solid
#0F5C8E;
    color: #000000;
font-size: 12px;
}
twoje supryk też nie działa mimo ustawienia koloru na inny dalej jest kolor biały
Kod klasy .modnoticie nie ma nic do gadania ... Sprawdź czy w klasie .a:link (itp) masz ustawiony color: #FFFFFF;
Dopasuj kolor tła w .modnotice
Jak zmienisz kolor w a:link to wszystkie odnośniki na forum też zmienią kolor.
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
no więc kolor tła w a:link itp. nie ma nic wpisane, puste pole a więc kolor tła stylu powinno to zastąpić , jest tylko kolor czcionki wpisany ale też nie taki jaki pokazuje na ss, jest wpisane #a32f0b Link do koloru a w .modnotice ustawione mam kolor tła #ADCBE7 Link do koloru i kolor napisów w .modnotice jest ustawiony na #fff (biały) a jak widać na screenshocie:
[Obrazek: 50473298.png]
żadne z kolorów ustalonych w kodzie nie jest takim kolorem jak pokazuje na powyższym screenshocie.


żadne z cennych porad które mi udzieliliście nie działa :( macie jeszcze jakieś pomysły ?
@refresh
Pokaż klasę .modnotice i a:link
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
może masz 2 kalsy .modnotice? sprawdz dobrze,
mam jedną klase .modnotice na pewno bo wyszukiwarką sprawdzam i w global.css na zaawansowanym pokazuje tylko jeden wynik, FataticRPS

.modnotice {
    background: #ADCBE7;
    color: #fff;
    padding: 8px;
    margin: auto auto;
    border: 1px solid
    #0F5C8E;
    
    font-size: 12px;
}

a:link {
    color: #a32f0b;
    text-decoration: none;
}

Czy o to ci chodziło SLAVOO ?
Powinno być tak:
.modnotice {
    background-color: #ADCBE7;
    padding: 8px;
    margin: auto auto;
    border: 1px solid #0F5C8E;
    font-size: 12px;
}

Co do a:link to nie wiem, nie widzę takiej notatki, może jest gdzieś nadpisywany, bo linki na forum np nazwy działów są białe a nie czerwone.
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
SLAVOO - Nie koniecznie musi być : background-color: wystarczy sam background: moim zdaniem on ma coś popsute w global.css (poszukaj czy nie masz niepotrzebnych kodów oraz czy nie masz zdublowanej tej klasy)
wkleiłem to co mi dałeś SLAVOO i nic mi to nie pomogło, dalej jest biały kolor notatki moderatora i biały kolor dawanych linków w tej notatce, czyli to chyba nie jest z tym związane :/ Czy ktoś też miał taki problem ?

@edit.

zdublowanej klasy na pewno nie mam gibonpl , nie znam się na tyle żeby grzebać w zaawansowanym :/ a nie chce nic popsuć jak chcesz to mogę wkleić tutaj to co jest tam i sam zobaczysz



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości