Ostatni post, nick wychodzący poza tabelkę.

Założony przez  -Ricki-.

wersja skryptu MyBB: 1.6.9
adres forum: http://www.amd-org.tk
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Nick w tabelce informującej o nowym poście po prostu wychodzi z tabelki, zrobiło się tak po instalacji pluginu który pokazuje avatary przy ostatnich postach. Co mam zrobić by wróciło to do normy a nick nie wychodził z owej tabelki ? Proszę o pomoc.
Screen: http://i.imgur.com/i3gDYAo.jpg
Poszerz tabelkę odpowiadającą z lastpost (Ps. Na chromie dobrze się wyświetla :D)
No pewnie ale jak to zrobić ? Kiedyś miałem problem z tym że zbyt długa nazwa tematu wychodziła tabelki więc ustawiłem w szablonie by długi tekst się zawijał, może tutaj też da radę tak zrobić ? Tylko nie mam pojęcia jak.
poszukaj w forum_depth2 szerokości komórek, zmiejsz np. na 60%. i powinno działać, bynajmniej ja u siebie tak zrobiłem. Różnica też wynika z rozdzielczości monitora, bo na niektórych kompach też mi wyjeżdza, a na zwykłym 15' lapku elegancko.
To częsty błąd po zainstalowaniu pluginu Avatar przy ostatnich postach, trzeba ręcznie korygować.
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Opis działu - szablony > forumbit_depth2_forum_lastpost
I kod szablonu wygląda następująco...

<span class="smalltext">{$forum['lastposteravatar']}
<a href="{$lastpost_link}" title="{$full_lastpost_subject}"><strong>{$lastpost_subject}</strong></a>
<br />{$lastpost_date} {$lastpost_time}<br />{$lang->by} {$lastpost_profilelink}</span>

W którym miejscu mam dać te całe rozszerzenie ? Nie widzę tutaj kodu odpowiadającego rozmiarom tabeli itp. Nie chce po prostu popełnić błędu dlatego wolę dokładnie się dopytać, w ogólnie nie wiem nawet czy to właściwy szablon.
Zmiany należy dokonać w forumdisplay_subforums i forumdisplay_threadlist
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
@ up raczej w forumbit_depth2_forum ;)
Okej poradziłem sobie z rozciągnięciem tabelek widoku subfor i tematów, właściwymi szablonami okazały się podane przez użytkownika Slavoo. Jeszcze jedno mam pytanko związane z tym samym, w którym szablonie mogę zmienić szerokość tabel odpowiadających za informacje o ostatnim poście na stronie głównej forum ?
@up forumbit_depth2_forum
No i teraz jest elegancko, dziękuję serdecznie za pomoc.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości