Aktualizacja skryptu

Założony przez DamYan.

Witajcie

Jak wiecie - wyszła wersja 1.2.10 skryptu MyBB. Będziemy przeprowadzać upgrade również i na naszym forum, co wiąże się tym, że MyBBoard.pl nie będzie dostępne przez okres potrzebny nam na poprawną konfigurację oraz dokonanie potrzebnych zmian konserwacyjnych.

O godz. 15. forum zostanie zakmnięte z w/w powodu.

Za utrudnienia przepraszamy i do zobaczenia na nowym silniku :)
TaniDedyk.pl
Uh.

Po pierwsze, przepraszamy wszystkich że tak długo to trwało - ale jak widać sami mieliśmy trochę kłopotów z doprowadzeniem naszego forum do ładu ;) A wszystko przez to, że dotychczas nasza baza danych była kodowana w systemie "trochę-iso-a-trochę-utf" (na dniach zamierzamy ten system opatentować).
Nie pomógł nam też jednoczesny pad serwerów GG i mojego serwera Jabbera, no ale to już nieważne.


W tej chwili na forum może być trochę bałaganu jeśli chodzi o krzaki - 99% poprawiliśmy, ale mogą się jeszcze pojawiać pojedyncze krzaczki - proszę wskazywać nam takie miejsca w tym temacie.
Poza tym, przez jakiś czas lekko upośledzona może być nasza sekcja downloadu - zajmiemy się nią wkrótce (chodzi o opisy - samo pobieranie plików powinno być OK).
Wszelkie problemy które mogą być związane z naszą dzisiejszą akcją proszę tutaj raportować.

Jednocześnie dziękuję DamYanowi za dzisiejszy wieczór... oby mniej takich. :D
Dokonaliśmy kolejnej aktualizacji skryptu - tym razem do najnowszej wersji 1.2.12.
Można powiedzieć, że na pierwszy rzut oka wszystko działa poprawnie. Jeśli traficie jednak na jakieś błędy - zapraszam Was do raportowania w tym wątku. Postaramy się usunąć usterki jak najszybciej, a tymczasem życzę owocnego postowania i pomagania sobie nawzajem :D


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości