Po napisaniu posta pojawiają się w nim fragmenty kodu

Błąd   Założony przez  FanaticRPS.

wersja skryptu MyBB: 1.6.9
adres forum: www.nawlasnyuzytek.cba.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Mam taki oto problem:
[Obrazek: 03376152567335186841.jpg]

Szukałem po szablonach, firebugiem i nie mogę tego usunąć, poradzi ktoś?
Spróbuj może wgrać szablon "postbit_classic" od nowa z domylśnego stylu MyBB.
Cytat:It's all about the details.
---------------
PW tylko forum, nie mejl.


Konto testowe zapodaj
Login : test
Hasło : test123
Według mnie to może być wina czcionki . I dlatego może Ci nie wyświetla. Poszukaj innej może pomoże ?
ale wcześniej było okej, skasowałem wszystkie działy, i zrobiłem testowy wątek żeby sprawdzić tagi code, php i quote, a tu taki psikus
to może wgraj odnowa styl czcionkę i spróbój odnowa zrobić test ? może się uda :D jeżeli nie postaram się czegoś bardziej poszukać :huh:
Cytat:Wprowadzono nieprawidłowy login i/lub hasło.
nic to nie daje
Dałeś złe pasy do konta testowego ..
ale to masz tylko w takich przypadkach czy jak piszesz polskie znaki też ???
@Matslom, spróbuj jeszcze raz, dane powinny działać.

@theprot , o dziwo następne posty jest okej, mózg zmieszany.

Ale czym to mogło być spowodowane, żebym w przyszłości takich psikusów nie miał?

@gibonpl, Matslom już mnie o tym uświadomił ;) do mnie drugi raz nie trzeba, za pierwszym zrozumiem ;)
To tylko Twoja wina, bo używasz firefoxa i robiłeś kopy i wklej, a firefox kopiuje sformatowany tekst i zniszczyłeś w ten sposób szablony, które nadpisałeś.
Skrypt mybb ma wiele bugow, a najbardziej drastyczny jest właśnie podczas pracy na firefoxie.
to może była wina czcionki lub coś źle zrobione :D zresztą ja i mój kumpel tak ma na tej oto stronce : http://undefeated-five.p.ht i musze tam nową czcionkę wgrać ponieważ ta nie uznaje polskich liter i dlatego ... :D jeżeli potrzebujesz jeszcze jakieś pomocy napisz :D chętnie Cie wspomogę :D

zgadzam sie z gloverek :D ma rację :D też tak miałem :D ja pisze a nie copy i wklej :D ale i tak używam firefox
@gloverek Uzywam chroma i notepada, ostatnio używałem ff, ale sprawdzałem szablony i .css w poszukiwaniu takich własnie taki "dziwny tekst"

@theprot , co Ty masz z tą czcionką? wszystkich problemów zmiana czcionki nie rozwiąże ;)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości