Zmodyfikowanie wyświetlania ostatniego posta i awatara, gdy w dziale brak tematów

Szukam  Założony przez  revolveR.

wersja skryptu MyBB: Najnowsza
adres forum: webHost.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Witam ! Chciałbym zrobić takie avatary przy ostatnich postach jak na cs-jump.pl Nie rozchodzi mi się o gotową ramke do avatara przy tym !!!!!!!!!!!!!!!! tylko że naprzykład jak nikt jeszcze posta nie napisał to taka ramka z kreską jest !!! Pisałem wiele tematów ale nikt nie rozumie borze . . xd
Daniel Praźmo napisał 01.04.2013, 19:34:
Pisz normalnie. Nie jestem borem, że mówisz do mnie 'borze'. Jakbyś poprawnie zatytułował wątek, zamiast [plugin] jak [nazwa strony], to może więcej osób by zajrzało, bo z samego tytułu można wywnioskować, że nie chciało Ci się po prostu znaleźć modyfikacji od avatarów, więc nikomu się nie chce tutaj zaglądać, dlatego musisz być bardziej precyzyjny.
[Obrazek: modnotice_howto.png]
Hmmm... Ja tam wszędzie widzę kreski i puste kwadraty, bo mają wyłączone wyświetlanie informacji dot. ilości wątków i postów dla gości. Ogólnie, jeśli Ci chodzi o coś takiego, że jeśli nie ma w danym dziale tematu, to by w ostatniej kolumnie było '---' i pusty kwadrat zamiast awatara, to strzelam, że w łatwy sposób tego nie srobisz, tylko będziesz potrzebował napisać odpowiedni plugin.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości