Braki elementarnych pluginów

Założony przez  Watt.

Witam,

Przeszyłem niedawno na myBB i choć skrypt ma być niby skryptem pod SEO, to tak nie jest.
Minusem są:
- Przy robieniu sitemapa, plugin nie uwzględnia seo linków.
- Nie ma dobrego skryptu na TAGi, co jest podstawą w google. Jest jeden płatny plugin, który przenosi do jakiegoś tematu, a nie wyświetla wszystkich tematów z tagami.

Może, ktoś na tym forum jest w stanie napisać taki plugin. Myślę, że TagCloud rozreklamowałoby bardziej to forum.

Pozdrawiam.

(BTW czemu tu nie ma keywordów w kodzie?)
a kto powiedział, że MyBB jest skryptem pod SEO? Sitemap Generator i SpiceFuse SEO są zupełnie oddzielnymi wtyczkami. nie mają ze sobą nic wspólnego, więc nie ma co się dziwić, że nie ma "seo linków". to nie jest wina MyBB, tylko autorów wtyczek.

myślę, że jeżeli ktoś coś takiego napisze to na pewno pochwali się na forum. ;)

nie ma keywordsów? a po co?
Jedną z pisanych zalet MyBB jest ogółem przystosowanie do SEO.
Jednak nie powiedziałbym że nie jest to skrypt zoptymalizowany. Wiadomo, przyjazne adresy z keywords są przydatne - ale plugin jest dostepny. Meta tagi - mimo błędu - działają. Sitemap - też o tyle o ile jest...
Ogółem o pozycje w wyszukiwarce nie walczy się przecież tylko skryptem i funkcjami.
Ale skrypt i funkcje dają dużo. Hmm nie ma jakiegoś innego sposobu na tagi, jakoś nie przez plugin.
gdyby był jakiś sposób to na pewno byś się o nim dowiedział.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości