Tło .thead - css nie działa TYLKO w MyBB

Założony przez  Jerchacz.

wersja skryptu MyBB:1.6.9
adres forum:
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):
CSS podany poniżej działa na normalnej stronie, w MyBB nie chce :(
Chciałem stworzyć tło dla .thead w taki sposób: w lewym górnym rogu obrazek (.png), sąsiadując z nim po prawej drugi obrazek (przesunięty w prawo o 30px), rozciągnięty do prawej krawędzi div'a. Kod działa kiedy testuje go na innej stronie, w MyBB nie :( Obrazek 1 ma wymiary 30x30px, obrazek 2 - 20x30px
.thead {
color: #fff;
background-attachment:fixed, fixed;
background:  url(images/[moj styl]/images/roggl.png) top left no-repeat, url(images/[moj styl]/images/srd.png) 30px 0px no-repeat;
background-size: 30px 30px, 100% 30px;
border: 1px solid black;
}

Ścieżki obrazków zgadzają się, bo mam też powstawiane inne obrazki z takimi samymi ścieżkami.

EDITED: znalazłem pierwszy błąd i go poprawiłem - ścieżki do pliku muszą być bez ' ', czyli (ścieżka) a nie ('ścieżka')... jednak ciągle nie jest tak jak być powinno, wyświetla się tylko pierwszy obrazek, drugi już nie :(
a co tam robi
[moj styl]
?
I adres forum podaj
Forum nie ma adresu, bo robię je na swoim komputerze na WebServ (najnowsza wersja). Znalazłem podobny problem na anglojęzycznym supporcie MyBB http://community.mybb.com/thread-132700.html, ale też nie został rozwiązany. Czy chodzi o to że w MyBB nie można użyć kilku obrazków jako tło (background) dla jednego elementu, np. div? Według specyfikacji CSS3 jest to dozwolone i normalnie przeglądarki to obsługują (sprawdzane na firefoxie i chromie)... Próbowałem różnych kombinacji. Kod CSS finalnie wygląda tak:
.thead {
-webkit-box-sizing: border-box;
-moz-box-sizing: border-box;
box-sizing: border-box;
background:  url(images/mojstyl/rog.png), url(images/mojstyl/srodek.png);
background-repeat: no-repeat;
background-position: 0 0, 20px 0px;
background-size: 20px 35px, 100% 35px;
border: 1px solid black;
}
Plik rog.png i srodek.png ma każdy wymiary 20x35px, oba znajdują się w katalogu images/mojstyl - więc ścieżka i nazwa się zgadzają. Tym bardziej że rog.png się wyświetla, we właściwym miejscu, ale TYLKO on. I jeszcze raz powtórzę - kiedy skopiuję ten kod do innej strony - wszystko działa tak jak powinno... To wydziwianie z background-size jest po to żeby obrazek (srodek.png) został rozciągnięty do prawej krawędzi.
Spróbuj to :
.thead {
-webkit-box-sizing: border-box;
-moz-box-sizing: border-box;
box-sizing: border-box;
background:  url(images/mojstyl/rog.png), url(images/mojstyl/srodek.png) top left repeat;
border: 1px solid black;
}
Niestety gibonpl, nie jest lepiej a nawet gorzej, w takim układzie nic się nie wyświetla.

Mam nowe koncepcję:
1. .thead to nagłówek tabeli, może w tabelach nie da się ustawiać kilku obrazków jako tło?
2. coś się gryzie między .thead i t.border?
Nie mniej nie pomogło mi to w rozwiązaniu problemu :(
A próbowałeś dla zwyczajnego diva w mybb ustawić te tło? Tylko określ mu wysokość i szerokość.
Tak, spróbowałem, dla diva też nie działa... Najbardziej nie rozumiem tego że kiedy sobie napiszę najprostszą stronkę z jednym divem, to działa, kiedy wrzuce to do MyBB - nie działa... I rozmiary diva nie grają wtedy roli, czy się je poda czy nie to to działa... :sciana:



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości